وعده ساختن خانه برای پیشکسوتان استقلال جنجال به پا کرد/ عکس و فیلم

منبع: طرفداری

75

1400/8/18

16:17


وعده ساختن خانه برای پیشکسوتان استقلال جنجال به پا کرد/ عکس و فیلم

به دنبال ماموریت علی نامدای در ساخت 200 واحد مسکونی برای پیشکسوتان این باشگاه اسناد عجیبی به دست رسانه طرفداری رسیده است

مصطفی آجورلو روز گذشته علی نامداری را مامور ساخت 200 واحد مسکونی برای پیشکسوتان باشگاه استقلال کرد که این موضوع محل بحث های زیادی شده است.

به گزارش طرفداری، علی نامداری چند سالی است از طریق کمیته هواداران باشگاه استقلال خود را به این باشگاه نزدیک کرده است و در این بین پول هایی را هم خرج کرده اما تا این لحظه تلاش های او برای حضور در هیات مدیره باشگاه ناکام مانده است.

علی نامداری اما روز گذشته در جلسه پیشکسوتان باشگاه استقلال حضور داشت و مصطفی آجورلو در سخنرانی خود مدعی شد از نامداری خواسته 200 واحد مسکونی برای پیشکسوتان این باشگاه بسازد و آن را با قیمت تمام شده و بدون سود تحویل بازیکنان سال های دور و نزدیک استقلال بدهد.

اما بعد از انتشار این خبر، اسناد و عکس هایی در اختیار رسانه طرفداری قرار گرفت که مربوط به ماه های گذشته است و در آن معترضان به علی نامداری با آوردن بنری مدعی شده اند او در پروژه کوه نور 500 خانه را به کسانی که آن را پیش خرید کرده اند، تحویل نداده است. 

رسانه طرفداری بدون هیچ قضاوتی در صحت این ادعا، عکس هایی که در این رابطه منتشر شده را باز نشر داده است.  

البته اردیبهشت امسال هم وقتی گفته شد علی نامداری چوکا را خریده نشریه ها و رسانه های محلی تالش از قول شاکیان علی نامداری مدعی شدند او بیش از 13 سال در برخی مجتمع های تجاری و مسکونی، ساخت و تحویل مسکن را به تاخیر انداخته و همچنان مردم شاکی هستند که چرا خانه ها و مغازه ها کامل تحویل داده نشده است. شاید بهتر باشد خود علی نامداری توضیح بدهد ماجرای مجتمع کوه نور، سرای شهر رضوان و تجمع شاکیان مقابل دادستانی چیست؟

 

مطالب مشابه