خولیان آلوارز، مهاجم جوانی که بیشتر از او خواهید شنید / بررسی آماری

منبع: طرفداری

37

1400/8/18

16:17


خولیان آلوارز، مهاجم جوانی که بیشتر از او خواهید شنید / بررسی آماری

خولیان آلوارز، مهاجم جوان تیم ملی آرژانتین بازیکنی است که به زودی او را در تیمی مطرح در فوتبال اروپا خواهیم دید

خولیان آلوارز، مهاجم 21 ساله آرژانتینی که محصول آکادمی ریورپلاته است و برای این باشگاه به میدان می رود، نامی است که در آینده بیشتر خواهید شنید.

طرفداری | خولیان آلوارز یکی از بهترین استعدادهای تهاجمی فوتبال آمریکای جنوبی است و انتظار می رود همچون ارلینگ هالند و دوشان ولاهوویچ، دو تن از بهترین مهاجمان جوان فوتبال اروپا، آینده درخشانی در انتظار او باشد. آلوارز توانسته در این فصل فوتبال آرژانتین، 11 گل و 6 پاس گل در 15 بازی لیگ آرژانتین ثبت کند و تا به امروز، چهار بازی ملی نیز انجام داده است که آمار بسیار خوب او باعث شده توجه باشگاه های بزرگ فوتبال اروپا به او جلب شود. در این مطلب که آمار و داده های آن از وب سایت Total Football Analysis گردآوری شده، به بررسی بازی این مهاجم بااستعداد می پردازیم. 

خولیان آلوارز مهاجمی پویا و خلاق است که توانایی زدن هر نوع گلی را دارد و محدود به مهارت خاصی نیست. آلوارز از تحرک و زمان بندی خوب در محوطه جریمه برای یافتن موقعیت های گلزنی از طریق سانتر برخوردار است. این ویژگی های آلوارز با پیش بینی خوب او از نحوه فرود توپ همراه می شود تا بتواند ضربه ای دقیق را به سمت چارچوب بزند. او همچنین قدرت شوتی باورنکردنی دارد و وقتی که فرصت فراهم شود، شوت های خوبی از پشت محوطه جریمه می زند. تا اکتبر 2021، میانگین گلزنی او در هر بازی، 0.46 بوده و او با میانگین 2.68 شوت در هر بازی، توانسته میانگین xG به میزان 0.35 در هر مسابقه کسب کند. در هر 90 دقیقه، آلوارز میانگین 5.16 دریبل و 3.94 لمس توپ در زمین حریف نیز دارد. او همچنین در زمینه خلق موقعیت هم فعال است و در هر 90 دقیقه به طور میانگین، 5 پاس به درون محوطه جریمه حریف ارسال کرده است، میانگین پاس گل هایش در هر بازی 0.46 است و xA (پاس هایی که انتظار می رود به پاس گل منجر شوند) او در هر بازی، 0.3 است. 

میانگین آمار تهاجمی خولیان آلوارز بر حسب صدک

میانگین xG در هر بازی 0.35
میانگین گل در هر بازی 0.46
میانگین شوت در هر بازی 2.68
درصد شوت در چارچوب 41.51%
میانگین لمس توپ در محوطه جریمه حریف 3.94
میانگین دریبل در هر بازی 5.16
درصد دریبل های موفق 47.06%
میانگین خطاهایی که روی بازیکن صورت گرفته 0.30

میانگین آمار پاس های خولیان آلوارز بر حسب صدک

میانگین پاس در هر بازی 35.54
میانگین پاس های رو به جلو در هر بازی 7.28
میانگین پاس های کلیدی در هر بازی 4.4
میانگین پاس ها به یک سوم تهاجمی در هر بازی 3.2
میانگین پاس ها به محوطه جریمه در هر بازی 5
میانگین دریافت پاس در هر بازی 26.4
میانگین xA در هر بازی 0.3
میانگین پاس گل در هر بازی 0.45

میانگین آمار دفاعی خولیان آلوارز بر حسب صدک

میانگین نبردهای دفاعی در هر بازی 5.36
میانگین پیروزی در نبردهای دفاعی در هر بازی 49.06
میانگین نبردهای هوایی در هر بازی 2.33
درصد پیروزی در نبردهای هوایی 32.61
تصاحب مالکیت با توپ ربایی 4.37
تصاحب مالکیت با تکل 0.43
میانگین بلاک کردن شوت در هر بازی 0.15
میانگین خطا در هر بازی 0.86

آلوارز که تا پایان سال 2022 با ریورپلاته قرارداد دارد، طی ماه های اخیر، مدام به میلان لینک شده است و با توجه به تغییر قانون کار در بریتانیا، می تواند مشتریان بالقوه ای هم در لیگ برتر انگلیس داشته باشد. خولیان آلوارز می تواند برای هر تیم بزرگی که می خواهد به لیگ قهرمانان اروپا راه یابد، یک تقویت قابل توجه باشد و کیفیت بازی در بزرگ ترین تیم های اروپا را دارد. 

مطالب مشابه