این رانندگان جریمه می‌ شوند!

104

1400/8/18

16:22


برای ساماندهی فعالیت رانندگان بخش حمل و نقل بار در محورهای برون شهری از این به بعد با متخلفان فاقد کارت هوشمند برخورد خواهد شد.

علی نصیری معاون حمل و نقل این اداره کل ضمن اعلام این خبر گفت: در راستای ارتقای ایمنی سطح تردد ، جلوگیری از ایجاد خسارت به تاسیسات, علائم، ابنیه فنی و روکش آسفالت در راه ها که ترمیم آن هزینه های سنگینی را به دولت وارد می نماید و با توجه به تردد غیر قانونی تعداد زیادی از ناوگان های باری فاقد کارت هوشمند و بالطبع فاقد بارنامه نسبت به پیگیری جهت استفاده از ظرفیت قانونی دادستانی استان برای توقیف وسایل نقلیه مذکور اقدام گردید.

نصیری ادامه داد: در نهایت با دستور دادستان، توقیف وسایل نقلیه فاقد مدارک لازم و الزام به انجام اقدامات قانونی جهت فعالسازی کارت هوشمند راننده و ناوگان با همکاری مشترک پلیس راه استان و این اداره کل با جدیت در حال انجام است.

او ضمن اعلام اجرای این ابلاغیه از شهریور ماه سالجاری، خاطر نشان کرد : تا کنون ۲۰۰ ناوگان توقیف و برخورد با انها صورت پذیرفت.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اظهار امیدواری کرد با تداوم روند در دست اجرا، شاهد کاهش تخلفات حمل و نقلی ناوگان باری و در نهایت ارتقای ایمنی تردد در سطح جاده ها باشیم.

 

 

منبع: بورسان

مطالب مشابه