افق کوروش و شرایط ویژه فروش به سازمان‌ها و مصرف‌کنندگان با حجم خرید بالا

60

1400/8/18

16:23


شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش که به بخش خصوصی تعلق دارد به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای ایران، نخستین فروشگاه زنجیره‌ای کشور است که سهام خود را در بورس اوراق بهادار ایران، عرضه نموده و موفق شده است، رکورد بیشترین استقبال از عرضه اولیه سهام را به خود اختصاص دهد. این شرکت به صورت سهامی عام اداره می‌شود.

افق کوروش و شرایط ویژه فروش به سازمان‌ها و مصرف‌کنندگان با حجم خرید بالا

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای ایران است که با ۲۸۰۰ شعبه فروشگاهی در تمامی استان‌های ایران و در ۴۵۰ شهر در سراسر کشور و برخورداری از حجم بالای تنوع کالایی(برخورداری از بیش از سه هزار نوع کالا ) و صدور روزانه ۷۰۰ هزار فاکتور فروش به تنهایی نزدیک به یک سوم از سهم بازار خرده فروشی فروشگاه زنجیره‌ای را به خود اختصاص داده است.

بیش از نیمی از شعبات فروشگاهی افق‌کوروش به صورت نمایندگی( فرانچایز) اداره می‌شوند به نحوی این شرکت بزرگترین شرکت فرانچایز دهنده در ایران محسوب می‌شود. این موضوع بیانگر سیاست حمایت از کسب و کارهای خرد است.

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش که به بخش خصوصی تعلق دارد به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای ایران، نخستین فروشگاه زنجیره‌ای کشور است که سهام خود را در بورس اوراق بهادار ایران، عرضه نموده و موفق شده است، رکورد بیشترین استقبال از عرضه اولیه سهام را به خود اختصاص دهد. این شرکت به صورت سهامی عام اداره می‌شود.

افق‌کوروش با هدف عرضه محصولات مصرفی با نرخ و کیفیت مناسب و با شعار " همواره تخفیف" تاسیس شده است. این شرکت علاوه بر دقت و توجه به مجوزها و استاندارد کالاهای عرضه شده در قفسه‌های فروشگاهی، به پشتوانه آزمایش‌های کنترل کیفی اختصاصی خود، کیفیت بالای کالاها را تضمین و کالاها را در هر بار ورود به انبار، از منظر کیفیت و کمیت، کنترل می‌کنند.

*خرده فروشی؛ محور فعالیت‌های فروشگاه‌های زنجیره ای؛

خرده‌فروشی و رعایت قوانین آن، محور اصلی فعالیت فروشگاه‌های زنجیره‌ای است. این فروشگاه‌ها با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و تامین کنندگان، زنجیره تامین را کوتاه نموده و با حذف هزینه‌های جانبی که باعث افزایش نرخ نهایی کالاها می‌شود تلاش می‌کنند کالاهایی را که در قفسه‌های فروش خود عرضه می‌کنند با بیشترین تخفیف و کمترین نرخ در اختیار مصرف‌کنندگان نهایی قرار دهند.از سوی دیگر، مردم که به عنوان مصرف‌کنندگان نهایی اصلی فروشگاه‌های زنجیره‌ای هستند، این فروشگاه‌ها همه فعالیت‌های خود را پیرامون رضایت آنها از کیفیت، کمیت و نرخ کالاها و برخورداری از یک تجربه خرید آرام و دلنشین، برنامه‌ریزی می‌کنند.

*امکان خرید انبوه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای؛

با این حال؛ گاه فروشگاه‌های زنجیره‌ای با گونه‌ای از درخواست خرید کالا مواجه می‌شوند که خارج از چارچوب فعالیت‌های خرده‌فروشی آنها قرار دارد. زمانی که مصرف‌کننده نهایی برای مصارف خاص و یا همیشگی خود، حجمی از کالاها را درخواست می‌کند که یا فراتر از تعاریف خرده‌فروشی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای است و یا میزان آن بیشتر از موجودی کالاها در قفسه شعبات این فروشگاه‌‌ها است. فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش این امکان را فراهم نموده تا بدون کاستن از حجم کالاهای قفسه‌ای خود، نیازهای همیشگی یا مناسبتی دیگر مصرف‌کنندگان نهایی خود که شامل سازمان‌ها، ارگان‌ها، نهادهای خیریه عمومی و خصوصی، رستوران ها، مراکز تهیه و توزیع غذا (کترینگ‌ها و آشپزخانه ها) بیمارستان‌ها، مراکز تجاری و اقتصادی، هتل‌ها و… است را با بیشترین تخفیف‌های ممکن فراهم ‌نماید.

روش‌های فروش انبوه در بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای ایران؛

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با اعتقاد به این که در بیشتر موارد مشتریان به عنوان مصرف‌کننده نهایی می‌باشند‌، تامین درخواست‌های مقیاس بالای آنها را وظیفه خود می‌داند؛ اما از آنجا که تامین این نیازها باتوجه به قوانین و قواعد رعایت اصول خرده‌فروشی در حالت عادی مقدور نیست برای پاسخ به نیاز این مصرف‌کنندگان‌نهایی، در صورتی که موجودی شعب فروشگاه کافی باشد با صدور مجوز تامین کالا از نزدیک‌ترین شعب با همان نرخ روی برچسب کالا در قفسه‌های فروشگاه و برخورداری از تخفیف‌های جاری و همیشگی افق کوروش، درخواست خرید انبوه مصرف‌کنندگان نهایی را تامین می‌کند. چنانچه میزان کالای مورد نیاز مصرف‌کننده‌ نهایی با موجودی فروشگاه قابل تامین نباشد این امکان وجود دارد که مصرف‌کنندگان نهایی با سفارش، کالای مورد نیاز خود را درب انبار تحویل گیرد. در این حالت، نرخ کالا بر اساس حجم خرید تعیین و "تخفیف مازاد" علاوه بر تخفیفات رایج و همیشگی افق کوروش نیز از نرخ نهایی کالا کسر خواهد شد.

لینک فروش انبوه:

https: //okcs.com/landings/senf

https: //okcs.ir/senfinsta/

https: //okcs.ir/senf/

فروش ویژه‌ی پرسنل سازمان‌ها:

افق کوروش

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق‌کوروش در مورد تصمیم‌گیرنده‌ها و مصرف‌کنندگان نهایی سازمانی که در تلاش هستند به کارکنان خود تسهیلات رفاهی اعطاء کنند شرایط متنوع و مطلوبی فراهم نموده است. یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین خدمات فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در سراسر کشور ارائه تخفیف مازاد تا سقف ۶% علاوه بر تخفیفات افق کوروش ویژه سازمان‌ها برای مصرف‌کنندگان نهایی سازمانی خود است.

روش‌های فروش ویژه‌ی پرسنل سازمان‌ها:

۱) تهیه کوروش کارت با مبلغ مشخص مختص به پرسنل سازمانی

۲) برای پرسنل‌ خود مبلغی را در کوروش‌‌کارت به صورت اعتباری تعیین و دست آنها را برای خرید باز بگذارند.

۳) با معرفی شماره‌ ۱۶ رقمی کارت بانکی کارکنان( به تعداد نامحدود) از شرایط اعتباری و تخفیف ویژه و مازاد افق کوروش بهره‌مند شوند

۴) از امکانات نوین پرداخت بدون کارت از طریق نرم‌افزار‌های افق‌کوروش استفاده نمایند

لینک فروش به پرسنل سازمان ها:

https: //okcs.com/landings/sazmani

                                                                                                                https: //okcs.ir/b۲b/                         

 

 

 

 

مطالب مشابه