براهیم دیاز: نمی توانم جام جهانی را بدون اسپانیا تصور کنم؛ در میلان احساس می کنم بازیکن مهمی هستم

منبع: طرفداری

32

1400/8/18

17:08


براهیم دیاز: نمی توانم جام جهانی را بدون اسپانیا تصور کنم؛ در میلان احساس می کنم بازیکن مهمی هستم

براهیم دیاز معتقد است که هر بازیکنی رویای حضور در تیم ملی اسپانیا را دارد.

براهیم دیاز، هافبک هجومی میلان و تیم ملی اسپانیا در کنفرانسی خبری حاضر شد و در مورد جام جهانی، شرایط تیم ملی اسپانیا و حضور در میلان صحبت کرد. به گزارش طرفداری و به نقل از موندو دپورتیوو، براهیم دیاز در مورد احتمال عدم حضور اسپانیا در جام جهانی گفت:

نمی توانم جام جهانی را بدون اسپانیا تصور کنم. حال ما دو فینال در پیش داریم که باید در آن ها پیروز شویم تا به جام جهانی صعود کنیم. ما باید روی بازی پنجشنبه تمرکز کنیم و این چیزی است که الان باید به آن فکر کنیم. ما باید روی خوب بازی کردن و پیروزی تمرکز کنیم. من احساس خوبی دارم. کرونا را به بهترین شکل ممکن پشت سر گذاشتم و حالا بسیار خوشحالم که اینجا هستم و می توانم رویای خود را محقق کنم. از سرمربی و هم تیمی هایم بابت استقبال از من، بسیار قدردانم. من در سطح و شرایط خوبی هستم و این کاری است که باید انجام بدهم تا پاداشم را دریافت کنم و اینجا باشم. هر بازیکنی رویای بازی برای تیم ملی اسپانیا را دارد. لوئیز انریکه؟ او سرمربی بسیار خوبی است، رابطه بسیار نزدیکی با بازیکنانش دارد و انسان بسیار خوبی است. من در پست های مختلفی قادر به بازی هستم و در نهایت این سرمربی است که تصمیم خواهد گرفت. من برای او و تیمم اینجا هستم.

احتمال بازگشت به رئال مادرید در فصل آینده؟

در حال حاضر من بازیکن میلان هستم و چیز دیگری نمی توانم بگویم. در حال حاضر، مهم ترین چیز زمان حال است، نه آینده. حال من فرصت و دقایق بازی بیشتری دارم و احساس می کنم بازیکن مهمی هستم. این موضوع به شما اعتماد به نفس اضافه می دهد و من می توانم کیفیتم را نشان دهم.


 

مطالب مشابه