پژمان بازغی در هزار افسون/دریا در لندن

منبع: ایران آرت

65

1400/8/18

17:25


دو خبر سینمایی از پژمان بازغی و یک فیلم ایرانی در لندن بخوانید

ایران آرت: پژمان بازغی جلوی دوربین افشین گودرزی در سریال قصه‌ی هزار افسون قرار گرفت.

 در این سریال که فیلمبرداری آن هم اکنون به تهیه کنندگی مهدی مولوی و کارگردانی سعید عباسی در شهریار ادامه دارد، پژمان بازغی در نقش روباه ایفای نقش می‌کند و ساعد هدایتی و آرش نوذری در مقابل او  هم‌بازی هستند. 

 این دومین سریالی است که پژمان بازغی در سال جاری پس از سریال افرا به ایفای نقش می‌پردازد و سال گذشته نیز در سریال بیگانه‌ای با من است به کارگردانی مشترک احمد امینی و آرش معیریان حضور داشت. او هم‌چنین در سال گذشته در فیلم‌های سینمایی هفته‌ای یک بار آدم باش، خورشید آن ماه، وثیقه، جوجه تیغی و راند چهارم بازی کرده بود.

در داستان 13 قسمتی سریال قصه‌ی هزار افسون هر وقت سه بچه هم‌زمان، یک آرزوی مشترک می‌کنند، آن آرزو حتمن برآورده می‌شود...

فیلم‌نامه‌ی قصه‌ی هزار افسون را محبوبه عرب‌قنبری نوشته و سعید عباسی با مشاوره‌ی مهدی فرجی برای پخش در شبکه‌ی نمایش خانگی کارگردانی می‌کند.

دریا در لندن

در خبری دیگر ، فیلم کوتاه «دریا» به نویسندگی و کارگردانی صحرا رمضانیان با بازی او، فرزانه سلحشور، فرزاد علوی و پویا حقیقی در هجدمین دوره فستیوال فیلم کوتاه «لندن» شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، فیلم کوتاه «دریا» به نویسندگی و کارگردانی صحرا رمضانیان در ادامه حضور جهانی خود این بار در هجدمین دوره فستیوال فیلم کوتاه «لندن» شرکت خواهد کرد. این جشنواره مورد تایید آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا (Bafta)  است که در کشور انگلستان برگزار می‌شود.

جشنواره فیلم کوتاه لندن به عنوان مکان نمایش فیلم‌های پیشرو، نوآورانه و مستقل کشور انگلستان به رسمیت شناخته شده است. 

فرزانه سلحشور، فرزاد علوی، پویا حقیقی و صحرا رمضانیان بازیگران این فیلم کوتاه هستند. همچنین آرش رمضانی (مدیر فیلمبرداری)، پویا حقیقی (تدوین و صدا)، مصطفا صادقی (دستیار فیلمبردار)، مصطفا آرین‌راد (طراح گرافیک) و مجتبی رحامیان (عکاس و تصویربردار پشت صحنه) در اثر حضور دارند و ایلیا شمس و محمدکاظم شیران، تهیه‌کنندگان این فیلم هستند و  مجموعه‌ آموزشی و هنری CNG TV لندن (انگلستان) حامی مالی و معنوی این اثر است.

فستیوال بین‌المللی فیلم کوتاه لندن از ۱۴ تا ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۴ دی تا ۳ بهمن ۱۴۰۰) برگزار می‌شود.

 

مطالب مشابه