ویوی ابدی خانه لاکچری فریبا نادری ! + عکس زیبا

منبع: رکنا

48

1400/8/18

19:16


ویوی ابدی خانه لاکچری فریبا نادری ! + عکس زیبا

 فریبا نادری متولد تهران است.  فریبا نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ‌تر بود ازدواج کرد، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده‌است. فریبا نادری پس از مرگ همسرش در سال ۱۳۸۸ در مصاحبه‌ای اعلام کرد هرگز با بازیگران تلویزیون یا سینما ازدواج نخواهد کرد. فریبا نادری حالا به همراه همسر دوم و پسر خاله همسرش یک رستوران بنام دلیجان تاسیس کردند. فریبا نادری متولد 23 فروردین است و فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک است که از جلوی دوربین فعالیت خود را شروع کرد.

فریبا نادری این عکس را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد:

فریبا نادری

 فریبا نادری و حضور در «شام ایرانی»

 فریبا نادری بازیگری بی حاشیه بود تا اینکه در برنامه «شام ایرانی» از خونه لوکسش رونمایی کرد. وی تاکنون دو ازدواج داشته است و شوهر دومش بسیار ثروتمند نیز می باشد. خانم بازیگر علاقه زیادی به عکس گرفتن از نوع سلفی دارد و اکثر تصاویرش در اینستاگرام از نمای بسیار نزیک است.

اینبار اما فریبا خانم نادری به سراغ لایو اینستاگرامی رفت و در وسط لایو به درخواست فالوورهایش فیلتر اینستاگرام را برداشت تا مردم فریبا خانم را بدون فیلتر و آرایش و در واقع همان طور که هست ببینند.

فریبا نادری و همسرش

فریبا نادری چندی پیش در یک مصاحبه تلویزیونی ادعا داشت همسرش او را در خانه با نام کوچک صدا نمی کند و می گوید نادری جان!

ناگفته نماند فریبا نادری با همسرش مهرداد طباطبایی رابطه ای کاری دارند و به صورت شریکی دارنده یک رستوران نیز هستند. فریبا نادری مسئولیت برندینگ و تبلیغات و بازاریابی آن را بر عهده دارد که البته مدتی قبل نسبت به بد شدن وضع مالی مردم و نداشتن مشتری گله می کرد !

ساعدنیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد

 

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه