زیدان به این دلایل سرمربی یونایتد نمی‌شود

منبع: ورزش 3

30

1400/8/18

20:20


استیو مک منمن، هافبک سابق تیم ملی انگلیس حضور زین الدین زیدان در اولدترافورد را محتمل نمی داند.

زیدان به این دلایل سرمربی یونایتد نمی‌شود

به گزارش "ورزش سه"، اخبار حاکی از احتمال قطع همکاری منچستریونایتد با اوله گونار سولسشر است و می توان زین الدین زیدان را سرشناس ترین سرمربی بدون شغل دنیای فوتبال در این مقطع قلمداد کرد. اما استیو مک منمن معتقد است روحیات زیزو به زندگی در انگلیس نمی خورد و بررسی گزینه های دیگر بیشتر به سود سرمربی موفق و سابق رئال مادرید خواهد بود.

 

استیو مک منمن گفت: "نمی توانم تصور کنم برندان راجرز هدایت یونایتد را به عهده گیرد. البته فکر می‌کنم او از توانایی های لازم برای احراز این سمت برخوردار است، اما اعتقاد دارم سابقه حضور راجرز روی نیمکت لیورپول برای همه مسئله مهمی باشد. مدتی است که با زین الدین زیدان حرف نزده‌ام، اما فکر نمی‌کنم او انگلیسی صحبت کند و نمی‌دانم که آیا این شغل برای او جذاب باشد یا خیر.

 

زیدان به این دلایل سرمربی یونایتد نمی‌شود

 

سبک زندگی دوست داشتنی زیدان در مادرید وجود داشت و تغییر آن سبک و آمدن به منچستر خواسته بزرگی از او و خانواده اش خواهد بود. فکر می کنم مربیگری در تیم ملی فرانسه، پاریس یا یوونتوس بیشتر با طبع زیزو هماهنگ است.

 

اگر منچستریونایتد مانند گذشته برای توافق با مائوریسیو پوچتینو تلاش کند، شگفت زده نمی شوم. هر کسی که چند سال در پاری سن ژرمن کار می کند معمولا از این تجربه لذت برده است. پوچه احتمالا به دلیل دانش و تجربه کار در انگلیس و لیگ برتر، گزینه مناسبی خواهد بود. برندان و زیزو توانایی‌ بیشتری و رزومه بهتری نسبت به اوله گونار سولسشر دارند. اما اوله منچستریونایتد را می‌شناسد و به نظر می‌رسد که باشگاه فعلا قصدی مبنی بر قطع همکاری ندارد."

مطالب مشابه