فیلم سوپرایز همایون شجریان برای یاسمین / جای سحر دولتشاهی خالیست !

منبع: رکنا

48

1400/8/18

20:36


فیلم سوپرایز همایون شجریان برای یاسمین / جای سحر دولتشاهی خالیست !

همایون شجریان متولد بهار 1354 است. همایون شجریان خوانندهٔ، آهنگساز و نوازنده موسیقی سنتی ایرانی و موسیقی تلفیقی است. همایون شجریان پسر مرحوم استاد محمدرضا شجریان است. همایون شجریان برادر کوچک مژگان شجریان است. همایون شجریان یک دختر به نام یاسمین دارد.

به گزارش رکنا، خبرهایی مبنی بر اینکه همایون شجریان با سحر دولتشاهی ازدواج کرده است به گوش میرسد اما هنوز این خبر را همایون شجریان و سحر دولتشاهی تایید یا تکذیب نکردند. همایون شجریان به مناسبت تولد دخترش یاسمین عکسی در اینستاگرامش منتشر کرد.

ماجرای ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان

چند سالیست در فضای مجازی خبر ازدواج سحر دولتشاهی و همایون شجریان دست به دست می شود. این دو هنرمند کشور تا کنون به این موضوع واکنش نشان ندادند. و خبر رسمی ازدواج خود را اعلام نکردند ولی آنها در اکثر مکان های عمومی و خصوصی با یکدیگر دیده شده اند و شکار دوربین عکاسان شده اند.همچنین سحر دولتشاهی در روز خاکسپاری استاد شجریان در کنار همایون شجریان ایستاده بود و در آخر در ماشین وی سوار شد. همچنین سحر دولتشاهی بارها عکس کودکی همایون شجریان را استوری کرد و اخیرا با او و دخترش یاسمن به عراق سفر کرد.

همایون شجریان و سحر دولتشاهی

 تصاویری از همایون شجریان و سحر دولتشاهی را مشاهده کردید. او خواننده سنتی و پسر ارشد استاد محمدرضا شجریان است. همایون شجریان یک بار قبلا ازدواج کرده و با پدرش باجناق می باشد. همایون شجریان چندسال بعد از همسرش طلاق گرفت و از او یک دختر به نام یاسمن دارد. دختر همایون شجریان اکنون چهارده سال دارد.

منبع: شمانیوز

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه