پیشنهاد جالب مداح معروف تهرانی به دزد خودرویش + سند

55

1400/8/18

20:47


حوادث رکنا: مداح و ذاکر اهل بیت در واکنش به سرقت لپ تاپش پست زیر را منتشر کرد.

پیشنهاد جالب مداح معروف تهرانی به دزد خودرویش + سند

به گزارش رکنا، میثم مطیعی مداح معروف ایرانی است که لوازمش از داخل خودرو سرقت رفت. میثم مطیعی 33 سال دارد و میثم مطیعی در سمنان متولد شده است. سارق یا سارقان لوازم داخل خودرو میثم مطیعی را به سرقت بردند. در ادامه بیشتر از میثم مطیعی بخوانید.

ساعت 19:30 بعد از ظهر روز گذشته شنبه پنجم آبان ماه، سرقت محتویات داخل خودرو ساندرویی توسط صاحب خودرو " میثم مطیعی " در خیابان صنیعی واقع در خیابان ولی عصر(عج )  به اداره پلیس گزارش شد. با اعلام این خبر دقایقی بعد تیمی از ماموران پلیس درصحنه حاضر شدند  و تحقیقات خود را آغاز کردند.

تحقیقات ابتدایی نشان داد میثم مطیعی ساعت 18:15 خودرویش را در خیابان صنیعی پارک کرده و پس از 45 دقیقه با مراجعه به محل مذکور متوجه شده که محتویات داخل خودرو با شکستن شیشه به سرقت رفته است. تحقیقات بیشتر حاکی از داشت، لپ تاپ و تلفن همراه میثم مطیعی در این حادثه به سرقت رفته است.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم، کسبه خیابان صنیعی را که شاهدان عینی سرقت بودند هدف تحقیق قرار دادند و از بازپرس پرونده دستور گرفتند تا دوربین های مدرابسته جهت شناسایی و دستگیری سارقان بازبینی کنند.

بنابراین گزارش، پرونده سرقت از داخل خودرو " میثم مطیعی"  جهت سیرمراحل قانونی به اداره پلیس منتقل شد.

مداح معروف در شکایتش به پلیس گفت: دقایقی قبل سارقی جوان لپ تاپم که حاوی اطلاعات کاری ام بود را سرقت کرد. لپ تاپ من حاوی اطلاعات دانشگاه و مقالات علمی ام بود و اطلاعات درون آن برایم بسیار با ارزش است.

با این شکایت تحقیقات پلیس تهران برای شناسایی سارقان آغاز شد. ماموران در گام نخست متوجه شدند در محل سرقت چند فروشگاه مجهز به دوربین هستند به همین دلیل فیلم دوربین‌های محل سرقت گرفته شد تا شاید ردی از سارق لپ تاپ آقای مداح به دست آید.

مداح و ذاکر اهل بیت در واکنش به سرقت لپتاپش پست زیر را منتشر کرد.

میثم مطیعی

مطالب مشابه