مهتاب کرامتی، بهرام افشاری و صحنه زنی در راه ایتالیا

منبع: ایران آرت

41

1400/8/18

20:59


صحنه زنی که در جشنواره جهانی فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ نقره ای بهترین کارگردانی شده بود، از ۲۴ آذر در سینماهای ایران اکران می‌شود.

ایران آرت: فیلم سینمایی صحنه زنی به کارگردانی علیرضا صمدی، تهیه کنندگی مجید رضابالا و سرمایه گذاری مسعود و مجید زارع در بخش رقابتی جشنواره «سالرنو» ایتالیا به نمایش در می‌آید.

به گزارش ایرنا، این جشنواره از قدیمی ترین جشنواره‌های فیلم در ایتالیاست که در سال ۱۹۴۶ توسط سینه کلوب سالرنو آغاز به کار کرده و پس از جشنواره ونیز مهمترین جشنواره ایتالیا به شمار می‌آید.  هفتادو پنجمین دوره این جشنواره از ۲۲ تا ۲۷ نوامبر ۲۰۲۱ (اول تا ششم آذر)، در شهر سالرنو برگزار خواهد شد. 

جشنواره «سالرنو» از زمان آغاز به عنوان رویداد رقابتی برای تولیدات ایتالیایی و بین المللی شناخته شده است؛ بنابراین مقایسه ای مستمر در مورد تحولات سینمای جهان را شامل می‌شود. 

هم چنین این جشنواره یک کارکرد اجتماعی برای سینما قائل است و هدف این است که پیوسته خود را با تحولات فناوری ها و رسانه های «سمعی و بصری» جدید تطبیق دهد.

صحنه زنی که در جشنواره جهانی فیلم فجر موفق به دریافت سیمرغ نقره ای بهترین کارگردانی شده بود، از ۲۴ آذر در سینماهای ایران اکران می‌شود.

در خلاصه کوتاهی از این فیلم سینمایی آمده است: اسد سر دسته یک باند خلافکاری است که با ورود لیلا به زندگی‌اش، همه چیز به یکبار تغییر می‌کند ...

مهتاب کرامتی، بهرام افشاری، پیام احمدی‌نیا، لیندا کیانی، محمد نادری، فرزانه سهیلی، سیامک ادیب، غزاله جزایری، مجید صالحی، اشکان صادقی و با حضور حمیدرضا نعیمی، امید روحانی و آتش تقی‌پور بازیگران این فیلم سینمایی را تشکیل می‌دهند.

 

مطالب مشابه