ستاره مغضوب رختکن بارسلونا در آستانه جدایی

منبع: ورزش 3

44

1400/8/18

21:06


رابطه فیلیپه کوتینیو با ستاره های بارسلونا خوب نیست و اخیرا باز هم بین آنها چالش ایجاد شده است.

ستاره مغضوب رختکن بارسلونا در آستانه جدایی

به گزارش "ورزش سه"، وضعیت فیلیپه کوتینیو در بارسلونا بحرانی تر از همیشه شده است. این ستاره برزیلی علیرغم دریافت بالاترین دستمزد هنوز نتوانسته خود را با شرایط این تیم وفق داده و پتانسیل خود را نشان دهد. فیلیپ کوتینیو علیرغم شیوع ویروس کرونا و بحران مالی، پیشنهاد کاهشش دستمزد را نپذیرفت و رفتارهای این بازیکن دیگر حاضران در رختکن را ناراحت کرده است.

 

اما شبکه TV3 در گزارشی مدعی شد در جریان تساوی عجیب هفته گذشته بارسلونا مقابل سلتاویگو این ناراحتی به اوج رسید. آنسو فاتی درست قبل از نیمه اول این دیدار مصدوم شد و سرمربی موقت بارسلونا یعنی سرجی بارخوان به کوتینیو دستور داد تا خیلی زود خود را گرم کند.

 

ستاره مغضوب رختکن بارسلونا در آستانه جدایی

 

اما این بازیکن عجله ای برای درآوردن گرمکن خود نشان داده و با طمانینه خاصی برای گرم کردن راهی کنار میدان شد. حتی کوتینیو در ادامه جمله ای عجیب به زبان آورده و خطاب به بارخوان گفت که به زودی نیمه اول تمام می شود و نیازی به گرم کردن نیست. در نهایت سرمربی بارسلونا نیز تصمیم خود را تغییر داده و الخاندرو بالده به جای آنسو فاتی وارد زمین شد.

 

اما پس از بازی برخی از چهره های مهم در رختکن بارسلونا، کوتینیو را به خاطر رفتار و صحبت هایش با سرمربی سرزنش کرده و به او تاختند. البته این اولین بار نیست که کوتینیو و بازیکنان اصلی بارسلونا به چالش برمی خورند و بسیاری از ستاره های تیم از رفتار این ستاره برزیلی خسته شده اند. بدین  ترتیب به نظر می رسد راهی برای ماندن کوتینیو در بارسلونا وجود دارد و او یکی از بازیکنانی است که به احتمال زیاد در فصل آینده نوکمپ را ترک خواهد کرد.

مطالب مشابه