توضیح سپهر خلجی درباره پیشنهاد سخنگویی دولت

منبع: برترین ها

65

1400/8/18

22:49


سپهر خلجی، عضو شورای‌عالی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) درباره پیشنهاد سخنگویی دولت به وی، توضیحی منتشر کرد.

برترین‌ها: سپهر خلجی، عضو شورای‌عالی خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) درباره پیشنهاد سخنگویی دولت به وی، توضیحی منتشر کرد.

خلجی در این مطلب توضیحی خود، گفته است:

«برادر عزیزم آقای دکتر عبدالله گنجی چند روز قبل از روی محبتشان خبری منتشر کردند مبنی‌بر این‌که؛ دولت محترم بنده را برای سخنگویی و اطلاع‌رسانی دولت در نظر گرفته است. خبر درست بود و مدت‌ها مذاکراتی جدی در خصوص مقدمات این انتقال در حال انجام بود؛ اما با وجود لطف و عنایت بسیارِ آیت‌الله رئیسی رئیس‌جمهور محترم، سرانجام این توفیق حاصل نشد. سربازی برای نظام و انقلاب در هر سنگری افتخار است. رهبر حکیم انقلاب اسلامی در فرازی از بیانات می‌فرمایند: «در جمهوری اسلامی هرجا که قرار گرفته‌اید همان‌جا را مرکز دنیا بدانید... باید با این روحیه کار و تلاش کرد و زحمت کشید(۵ اسفند ۱۳۷۰)».

مجدداً لازم می‌دانم از محبت و اعتماد رئیس‌جمهور محترم سپاسگزاری؛ و از این‌که فعلاً توفیق همکاری مستقیم با دولت مردمی و خدمتگزار فراهم نشد، ابراز تأسف و شرمندگی کنم؛ اگرچه کمک به دولت انقلابی به هر شکل ممکن را جزو وظایف قطعی خود می‌دانم. ان‌شاءالله به‌زودی برادری جوان، فاضل و خوش‌بیان مسئولیت سخنگویی و هماهنگ‌سازی رسانه‌ای دولت را بر عهده می‌گیرند که ضمن آرزوی موفقیت برای ایشان، یقیناً از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.»

مطالب مشابه