جنگ سجاد غریبی و تام فورد؛ واقعیت یا بلوف مجازی؟!

منبع: طرفداری

84

1400/8/18

23:10


جنگ سجاد غریبی و تام فورد؛ واقعیت یا بلوف مجازی؟!

سجاد غریبی ورزشکاری که با فیزیک بدنی خاصش چند سالی است نام خود را در ایران و جهان بر سر زبان ها انداخته و به هالک ایرانی شهرت یافته است، با مارتین فورد ملقب به ترسناکترین مرد جهان، بدنساز، مشت زن و بازیگر هالیوودی مبارزه خواهد کرد!

به گزارش طرفداری سجاد غریبی هفته های اخیر با یک رجزخوانی در اینستاگرام، فورد را به مبارزه دعوت کرد، وی در کلیپی با شکستن یک استخوان ضخیم از آمادگی بالایش و قدرت مشت زنی خود رونمایی کرد.

مدتی بعد مارتین فورد به این پست واکنش نشان داده و در صفحه اینستاگرامی خود پوستر هایی از مبارزه این دو مرد منتشر کرد که در آن زمان و مکان مبارزه نیز اعلام شد، این پست با واکنش های زیادی از سوی دنبال کنندگان میلیونی فورد همراه شد.

 

پست های اینستاگرامی غریبی و فورد

حالا قرار است سجاد غریبی از ایران و مارتین فورد از انگلیس، ۲ آوریل ۲۰۲۲ مصادف با ۱۳ فروردین ۱۴۰۱ در سالن "The O2 Arena" لندن ورزشگاهی چند منظوره که سالانه میزبان مهمترین مسابقات ورزشی و کنسرت هاست، بزرگترین رویداد بوکس سال را با حضور ۲۰هزار علاقه مند به این ورزش برگزار کنند!

محل برگزاری مبارزه قرن

غریبی که چند سالی می شود به شهرت قابل توجهی رسیده، سال ۱۳۹۵ اعلام کرد می خواهد به دنیای خیالی کشتی کچ (کمپانی WWE) برود، مدتی بعد تصمیم او به دلایل مختلف تغییر کرد تا روانه بوکس شود. صحبت مبارزه کردنش با فورد انگلیسی و یک مشت زن برزیلی نیز شد. اما هنوز که هنوز است هیچ کدام از این تصمیمات او عملی نشده و باید دید این بار مبارزه به حقیقت خواهد پیوست یا تنها با زنجیره ای از خط و نشان های مجازی طرف خواهیم بود.

از فعالیت های غریبی می توان به شرکت در چندین مسابقه قویترین مردانِ درون استانی و کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات اشاره کرد اما آن سوی میدان مارتین فورد برای همه افراد به خصوص دوستداران سینمای اکشن و مبارزه ای با مضمون MMA و بوکس آشناتر است. وی با بدن غول آسا و سیمای ترسناکش طرفداران بسیاری دارد و از فیلمهای صاحب نام او می توان به بازی در بویکا، سریع و خشمگین و .... اشاره کرد.

 

مطالب مشابه