لیونل مسی توپ‌طلا را برد؟

منبع: فرارو

25

1400/8/18

23:13


یکی از مسئولان ارشد نشریه فرانسوی فرانس فوتبال درباره شائبه انتخاب شدن برنده توپ طلای سال ۲۰۲۱ توضیح داد.

لیونل مسی توپ‌طلا را برد؟

طی هفته‌‌های اخیر شایعات و تصاویری در فضای مجازی منتشر شد که حاکی از انتخاب لیونل مسی به عنوان برنده توپ طلای سال ۲۰۲۱ بود. در تصاویر منتشر شده، رده‌بندی ۳۰ نامزد نهایی توپ طلا دیده می‌شد که نام لیونل مسی در صدر آنها دیده می‌شد. به این ترتیب بسیاری به پیشواز اهدای هفتمین توپ طلا به ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن رفتند، جایزه‌ای که دقیقاً ۲۰ روز دیگر اهدا خواهد شد.

اکنون اما سردبیر نشریه فرانس فوتبال که هر ساله باارزش‌ترین جایزه انفرادی دنیای فوتبال را با استناد به آرای کارشناسان منتخبش ارائه می‌کند، این خبر که مسی از انتخاب شدنش به عنوان برنده توپ طلا مطلع شده را تکذیب و آن را «چرند» توصیف کرده است.

پاسکال فره در این خصوص به نشریه بیلد آلمان گفت: در این ۱۰ روز اخیر من چرندیات فراوانی شنیده‌ام که انتخاب شدن لیونل مسی به عنوان برنده توپ طلا هم یکی از آنها بود. این یک بلوف بزرگ است.

مسی اگرچه فصل گذشته با بارسلونا چیزی جز جام حذفی اسپانیا را فتح نکرد اما به سبب قهرمانی‌‌اش با آرژانتین در رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به عنوان یکی از ۳ نامزد اصلی کسب توپ طلا شناخته می‌شود. او اما برای کسب این جایزه رقبای سرسختی مانند روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ و جورجینیو هافبک ایتالیایی چلسی دارد.

مطالب مشابه