افزایش ۵۰ درصدی ظرفیت فولادسازی در «ارفع»

22

1400/8/30

14:42


در ابتدای این جلسه مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع ضمن تبریک به مناسبت انتصاب دکتر اخلاقی به مدیریت عامل بانک تجارت کشور برای ایشان و کلیه همکارانشان آرزوی توفیق نمود.

در ادامه محمدی ضمن اشاره به بهره برداری از پروژه معظم افزایش ظرفیت ۵۰ درصدی تولید آهن اسفنجی این شرکت با تکیه بر توان داخلی و ظرف مدت تنها ۴۵ روز، این دستاورد ارزشمند که برای اولین بار در کشور اجرایی شده را موجب افتخار برای صنعت فولاد دانسته و در ادامه ضمن تشریح پروژه بزرگ و استراتژیک افزایش ظرفیت فولاد سازی، به تبیین برنامه‌های توسعه‌ای شرکت پرداختند.

شایان ذکر است در این دیدار محمدی، توجه به نیاز‌های اقتصادی و معیشتی سرمایه‌های انسانی را از مهمترین دغدغه‌های خود دانسته و تسهیل و سرعت در پرداخت تسهیلات بانکی برای استفاده کارکنان را از مهمترین انتظارات خود عنوان نمود.

در ادامه اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت، ضمن ابراز خوشحالی از همکاری‌های فی مابین، با بیان اینکه تعاملات سازنده‌ی بانک تجارت با شرکت آهن و فولاد ارفع در چارچوب مسیر گذشته با قدرت و سرعتی دوچندان دنبال خواهد شد افزود: بانک تجارت با اتکا به توان پرسنل حرفه‌ای و متخصص خود برای پاسخ به وفاداری مشتریان، متعهد و مکلف به انجام تعهدات است و ما در این راه بیش از پیش در مسیر حمایت از صنعت کشور تلاش خواهیم کرد.

اخلاقی با اشاره به اینکه بانک تجارت برای پاسخ به نیاز‌های بانکی، تعهداتی و تسهیلاتی شرکت آهن و فولاد ارفع در سریعترین زمان ممکن آمادگی دارد یادآور شد: افزایش سرعت خدمات و ارتقای سطح اطمینان شرکت نسبت به خدمات بانک بسیار حائز اهمیت است و تیم مدیریتی بانک تجارت همچنان پرتوان و پرتلاش خدمت‌رسانی را چه بسا بهتر از گذشته به انجام می‌رساند.

همچنین طی این جلسه، دو مدیرعامل راهکار‌های گسترش همکاری را مورد بررسی قرار داد.

ارفع-بانک-تجارت

مطالب مشابه