جدال سرنوشت ساز مقابل ویارئال، آزمون مهم مایکل کریک روی نیمکت منچستریونایتد

منبع: طرفداری

67

1400/8/30

14:54


جدال سرنوشت ساز مقابل ویارئال، آزمون مهم مایکل کریک روی نیمکت منچستریونایتد

مایکل کریک احتمالا حساس ترین روزهای عمرش در دنیای فوتبال را پیش رو دارد

باخت 4-1 مقابل واتفورد، کاسه صبر مدیران منچستریونایتد در قبال اوله گونار سولسشر را لبریز کرد و این سرمربی نروژی شیاطین سرخ از کار برکنار شد.

طرفداری | وب سایت منچستریونایتد اعلام کرد در پی اخراج اوله گونار سولسشر، مایکل کریک دستیار او مسئولیت فنی تیم را طی روزهای آینده برعهده خواهد داشت. مایکل کریک که 12 سال در خط هافبک منچستریونایتد به میدان رفت و مدتی است که به عنوان مربی در این باشگاه فعالیت می کند، محبوبیت زیادی میان هواداران شیاطین سرخ دارد اما حالا می داند که با چالش مهمی روبرو شده است. مایکل کریک در همین ابتدای کار، یک بازی سرنوشت ساز پیش رو دارد؛ منچستریونایتد در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا مهمان ویارئال خواهد بود. شکست در این دیدار می تواند شرایط صعود یونایتدی ها به مرحله حذفی را به خطر بیاندازد اما برد می تواند صعود را تضمین کند. از این رو کریک یک آزمون مهم برای این دیدار دارد. 

باشگاه منچستریونایتد اعلام کرده آن ها از همین حالا سرمربی دائمی به خدمت نمی گیرند و به دنبال استخدام یک سرمربی موقت تا پایان فصل 22-2021 هستند؛ از این رو مایکل کریک می تواند امیدوار باشد تا با عبور دادن منچستریونایتد از این برهه سخت، خودش به عنوان سرمربی موقت یونایتد تا پایان فصل برگزیده شود. تیم های منچستریونایتد و ویارئال، سه شنبه شب در استادیوم دلاسرامیکای ویارئال به مصاف هم می روند. به گزارش اتلتیک، مایکل کریک همچنین درخواست کرده مایک فیلان و کیران مک کنا در کادرفنی باشگاه حفظ شوند و منچستریونایتد موافقت کرده است.

اخبار اخراج اوله گونار سولسشر از منچستریونایتد

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو