نکونام: در کنار اشتباه پیشرفت هم می‌کنیم

منبع: رکنا

15

1400/8/30

15:04


نکونام: در کنار اشتباه پیشرفت هم می‌کنیم

به گزارش رکنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، جواد نکونام سرمربی تیم فولادخوزستان  در خصوص پیروزی مقابل تیم هوادار، اظهار داشت: بردن دیداری که دقایق زیادی از آن را ۱۰ نفره بودیم، کار بزرگی بود که بازیکنانم کردند و تلاش آنها قابل ستایش است. از نتیجه بازی راضی‌ام و همین‌طور از اتمسفر و فضایی که در رختکن، در باشگاه و در میان هواداران وجود دارد. اما از کیفیت فنی تیم رضایت ندارم. به لحاظ شکل بازی، انسجام و آمادگی جسمانی فاصله زیادی با آنچه مدنظرمان است داریم. این بازی به ما نشان داد کار زیادی برای تبدیل شدن به یک تیم منسجم و هماهنگ داریم. متاسفانه زمان کمی هم برای کار داریم و اجازه نداریم حتی یک ثانیه را از دست بدهیم.

وی افزود: کار سختی داریم اما آنچه امیدوارمان می‌کند سخت‌کوشی، تعهد و اراده بازیکنان و اعضای تیم است. شما در بازی با هوادار نمونه‌ای از آن را دیدید و من در تمرین‌های 2 هفته اخیر به‌صورت مستمر تلاش بازیکنان برای پیشرفت را دیده‌ام. فاصله زیادی با مطلو‌ب‌مان داریم اما در مسیری که می‌خواهیم قرار داریم. 

نکونام همچنین گفت: به‌لحاظ نتایج دیدارهای دیگر، هفته خیلی خوبی برای فولاد بود اما می‌خواهم بگویم بهترین اتفاق هفته برای فوتبال ایران حضور تماشاگران در بازی استقلال-نساجی بود. این اتفاق باید ادامه‌ داشته باشد و ما منتظریم درب‌های ورزشگاه فولاد خوزستان در بازی خانگی بعدی به روی هواداران‌مان باز شود و آن‌ها را در کنارمان داشته باشیم.

وی در انتها نیز گفت: بازیکن می‌تواند اشتباه کند اما هیچ‌ تیمی به‌خاطر اشتباه یک بازیکن شکست نمی‌خورد و هیچ تیمی با درخشش یک بازیکن برنده نمی‌شود. فکر می‌کنم در دو فصل اخیر نام فولاد بیشتر از هر نام دیگری در فوتبال ایران تداعی کننده کلمه «تیم» بود. ما یک تیم هستیم، با هم پیروز می‌شویم و با هم شکست می‌خوریم. در کنار هم اشتباه می‌کنیم، در کنار هم یاد می‌گیریم و در کنار هم پیشرفت می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه