عکس های شاسی بلند فردا T5 در کارخانه فرداموتورز، FMC T5 در یک قدمی بازار

87

1400/8/30

12:36


پس از انتشار بیلبوردهای کراس اوور جدید فردا موتورز و انتشار رسمی اطلاعات فنی آن، بالاخره این خودرو در کارخانه خودروسازی فردا رویت شد.

چند ماهی است که فردا موتورز که پیش از این خودروهای فردا SX6 و فردا SX5 و فردا 511 را عرضه کرده، بیلبوردهایی از کراس اووری جدید با نام فردا T5 منتشر کرده است. تصاویر ابتدایی باعث گمانه‎‌زنی‌هایی درخصوص محصول جدید این خودروساز شد و سرانجام اطلاعات فنی این محصول در یك كاتالوگ و به صورت رسمی از سوی فردا موتورز منتشر شد. این مشخصات فنی خبر از آمدن كراس اووری داد كه در این رده و در میان رقبای خود حرفی برای گفتن دارد.

عکس های شاسی بلند فردا T5 در کارخانه فرداموتورز، FMC T5 در یک قدمی بازار

فردا T5

با اینكه هنوز این محصول به صورت رسمی از سوی فردا موتورز معرفی نشده است اما تصاویری كه توسط یكی از مخاطبان ارسال شده است نشان از حضور این كراس اوور در محوطه یكی از سایت‌های خودروسازی فردا می‌دهد و حال می‌توان گفت كه بالاخره این خودرو تازه نفس به کارخانه فردا موتورز رسیده است.

با توجه به تصاویر ارسالی و مشخصاتی كه پیش از این منتشر شده است، می توان گفت فردا T5 در رده رقابتی با خودروهایی همچون دیگنیتی و فیدلیتی بهمن موتور در بازار حضور خواهد داشت و توان جلب رضایت مشتریان این رده بازار را خواهد داشت.

هرچند که مدیران این گروه خودروسازی هنوز مطلبی رسمی درخصوص رونمایی محصول جدید فردا موتورز عنوان نکرده‌اند، اما با توجه به مشاهدات ما، می‌توان گفت که به زودی شاهد اخبار تازه‌ای درخصوص FMC T5 و تولید و فروش آن از سوی گروه خودروسازی فردا خواهیم بود.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو