رئیس جمهور به لرستان سفر می کند | گلایه امام جمعه از برنامه ریزی نامناسب در سفرهای مسئولان

منبع: حوزه

25

1400/8/30

15:09


حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: امیدواریم در سفر رئیس جمهور به استان لرستان شاهد بی نظمی و بی برنامگی در برگزاری جلسات نباشیم، چرا که در سفر وزیر کشور برای معارفه استاندار، به دلیل بی برنامگی مجریان در برگزاری جلسات، حضور روحانیت را محدود کرده بودند.

رئیس جمهور به لرستان سفر می کند | گلایه امام جمعه از برنامه ریزی نامناسب در سفرهای مسئولان

به گزارش خبرگزاری حوزه از خرم آباد،حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی، در نشست طلاب و روحانیون با استاندار لرستان که در دفتر امام جمعه خرم آباد برگزار شد، با بیان اینکه استان لرستان از دیرباز خاستگاه علما، فقها، مراجع و بزرگان دین و فرهنگ بوده و هست، اظهار داشت: روحانیت در طول تاریخ نقش بی نظیر، ممتاز و برجسته ای در حفظ و صیانت آموزه های دینی انقلابی در استان لرستان داشته اند.

وی ادامه داد: دولت انقلابی سیزدهم وارث انبوهی از مشکلات است و روحانیت استان لرستان در این برهه حساس تلاش می کنند ،پیوند مردم و نظام را حفظ کنند ،اگرچه در این مسیر فراز و نشیب ها و تلخی های زیادی را تحمل کرده ، چون مردم روحانیون را به عنوان نظام اسلامی می شناسند و در ۸ سال اخیر روحانیت علی رغم رنج ها و مشقت هایی که در سایه بی تدبیری دولت تدبیر و امید مشاهده کرد ولی همواره تلاش کرد رابطه مردم و نظام حفظ شود.

امام جمعه خرم آباد عنوان کرد: خواسته روحانیت استان لرستان، اعتلای اسلام و سرافرازی مردم مسلمان به ویژه مردم انقلابی لرستان است.

وی گفت: رابطه روحانیت در استان لرستان مانند رابطه مقام معظم رهبری با دولت است که از کارهای شایسته حمایت می کند و اگر کاستی هم باشد ، رفع کاستی ها را توصیه می کند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان اظهار کرد: کار برای جبهه انقلاب اسلامی شروع شده و با توجه به مشکلات عدیده در استان لرستان فرصت آزمون و خطا نداریم که امید می رود با تلاش استاندار، مسئولان و مردم ثمره تلاش ها در پیشرفت و توسعه استان مشاهده شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به سفر رئیس جمهور در روزهای آتی به استان لرستان، تصریح کرد: در سفر حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به عنوان رئیس قوه قضائیه در فروردین ماه امسال، به استان لرستان برنامه هایی تنظیم شد، ولی متاسفانه به دلیل عدم برنامه ریزی مناسب مجریان این سفر، به گونه ای عمل کردند که شیرینی این سفر را در کام مردم تلخ کرد، لذا در همین راستا انتظار داریم در سفر آتی این بی برنامگی تکرار نشود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم در سفر رئیس جمهور به استان لرستان شاهد بی نظمی و بی برنامگی در برگزاری جلسات نباشیم، چرا که در سفر وزیر کشور برای معارفه استاندار، به دلیل بی برنامگی مجریان در برگزاری جلسات، حضور روحانیت را محدود کرده بودند.

مطالب مشابه