غیبت آنته ربیچ در دیدار مقابل اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان؛ توموری در ابهام

منبع: طرفداری

11

1400/8/30

15:11


غیبت آنته ربیچ در دیدار مقابل اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان؛ توموری در ابهام

مهاجم کروات میلان دیدار حساس چهارشنبه این تیم در لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد. 

رسانه های ایتالیایی مدعی شده اند در حالی که حضور فیکایو توموری در دیدار چهارشنبه این تیم در لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام است، آنته ربیچ به طور قطع در این دیدار غایب خواهد بود. 

به گزارش طرفداری و به نقل از اسکای، تیم میلان در دیداری حساس در هفته پنجم مسابقات لیگ قهرمانان باید مقابل اتلتیکومادرید صف آرایی کند. میلانی ها در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان به هیچ عنوان عملکرد خوبی نداشته اند و با تنها یک امتیاز در قعر گروه خود به سر می برند. به همین خاطر قصد دارند در دیدار مقابل اتلتیکومادرید از حیثیت خود دفاع کنند. با این وجود پیولی مجبور است در این دیدار حساس بدون آنته ربیچ و احتمالا فیکایو توموری تیمش را به میدان بفرستد.

هر دو بازیکن در دیدار این هفته میلان در سری آ مقابل فیورنتینا که با شکست میلان همراه شد، غایب بودند. ربیچ از ناحیه عضله دوسر دچار مصدومیت شده و 10 روز دیگر باید مجددا مورد آزمایشات قرار بگیرد تا میزان بهبود او مشخص شود و این یعنی ربیچ علاوه بر دیدار مقابل اتلتیکو، تقابل با ساسولو را نیز از دست خواهد داد.

توموری نیز از ناحیه ران دچار مصدومیت است اما کادر پزشکی به شدت در تلاش است تا او را به دیدار این هفته در لیگ قهرمانان برساند.

اگر چه کار میلان برای صعود از گروهش بسیار سخت است اما همچنان غیرممکن نیست و به همین خاطر پیولی قصد دارد تیمش را با تمام قوا مقابل تیم سیمئونه به میدان بفرستد.

مطالب مشابه