اکبرپور: فیش حقوقی مالک‌ها را چک کنید

منبع: ورزش 3

17

1400/8/30

16:30


علیرضا اکبرپور، سرمربی ماشین سازی در مورد وضعیت مالکیت باشگاه ماشین سازی و قطع همکاری‌اش با این تیم توضیح می‌دهد.

اکبرپور: فیش حقوقی مالک‌ها را چک کنید

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا اکبرپور در خصوص تغییر مالکیت تیم ماشین سازی تبریز توضیح داد: اگر مالکیت تیم تغییر کند برای دومین بار است. قبلا آقای زنوزی بودند که متاسفانه سال گذشته آقای قربانی مالکیت تیم را گرفتند و الان هم شرایط نابسامانی وجود دارد و واقعا یکی از بدترین سال ها برای ماشین سازی است. می‌خواهند مالکیت را بگیرند اما نمی‌دانم چه کسی بگیرد. انشاالله هر کسی می‌آید توان این را داشته باشد که بتواند این تیم را حفظ کند و بدهی آن را پرداخت کند و پنجره باز شود و بتوانند در نیم فصل نفرات جدید بگیرند که بتواند فعلا در لیگ یک بماند.

 

وی درباره قطع همکاری با تیم ماشین سازی عنوان کرد: من قطع همکاری نکردم اما چون نتوانستند به تعهداتشان عمل کنند، نه حق و حقوق ها را توانستند پرداخت کنند و نه توانستند پنجره را باز کنند. من هم گفتم هر وقت پنجره باز شد و قرارداد بازیکنان جدید ثبت شد، من در خدمت هستم و آنها در پی این بودند که پنجره را باز کنند و قراردادها را ثبت کنند که ما در مسابقات شرکت کنیم و متاسفانه تا الان نتوانسته‌اند این کار را انجام بدهند.

 

اکبرپور در واکنش به انتقال مالکیت ماشین سازی به شهرداری تبریز گفت: من هم شنیده‌ام اما نمی‌دانم صد در صد این اتفاق رخ می‌دهند یا خیر. چون شهرداری هم قبلا تیم‌داری را جمع کرده بود اما الان در شورای شهر مصوب شده که دوباره تیم‌‌داری کنند. اگر شهرداری مالکیت را بگیرد که صد در صد توان تیم‌داری را دارد و پنجره بسته ماشین سازی را باز کنند و بازیکن بگیرند اما من مطمئن نیستم چون اسامی دیگری هم مطرح می‌شد و نمی‌دانم کدام صحت دارد.

 

اکبرپور: فیش حقوقی مالک‌ها را چک کنید

 

او درباره دلیل وضعیت نامطلوب تیم ماشین سازی اظهار داشت: متاسفانه این آقایی که تیم را گرفت اهلیت ورزشی اش مشخص نبود و باید در ورزش استان، مسئولین دقت بیشتری می‌کردند و وقتی می‌خواستند تیم را به ایشان بدهند باید حساب هایش چک می‌شد که ببینند توان این را دارد که این تیم بزرگ و ریشه دار تبریز را حمایت کند و بدهی آن را پرداخت کند و بازیکن بگیرد و بتواند در مسابقات برای رفت و برگشت هزینه کند. نمی‌دانم چطور شد که تیم همینطور تحویل ایشان داده شد و ایشان هم قول هایی داده بود که تیم را  به سوئیس و سوئد می‌برم ولی متاسفانه همه این حرف‌ها دروغ از آب درآمد. ما هم تا آخرین لحظه ایستادیم بچه ها نیز از شهرهای دیگر با هزار امید و آرزو با این تیم قرارداد بستند تا تیم را بالا بیاورند. اگر آن تیم بسته می‌شد الان مدعی صعود به لیگ برتر بودیم. الان ما منتظریم ببینیم مالکیت چه می‌شود. من فعلاً قرارداد دارم و استعفا نداده ام. مالک معلوم نیست کجاست و تکلیف ما را نیز مشخص نکرده است. حقوق های پارسال و امسال را هیچکدام تسویه نکرده‌اند و امیدوارم مالک جدید بیاید و همه چیز حل شود.

 

اکبرپور در خصوص وضعیت استقلال گفت: متاسفانه در روزی که همه تیم ها به نفع استقلال بازی کرده بودند و باید می بردیم مساوی گرفتیم. باید در جدول خودمان را برای قهرمانی جدا می‌کردیم ولی امتیاز از دست دادیم. بازی‌ها و امتیازات زیادی باقی مانده است که می‌توانیم با گرفتن آنها قهرمان شویم. ما در خط میانی و سمت چپ مشکل داریم که هر چه سریعتر باید حل شود. در این بازی هم با نبود وریا غفوری سمت راست استقلال هم تعطیل شده بود. اگر تیم از راست و چپ کار نکند می لنگد. باید تعادل برقرار شود تا تیم بتواند راحت نتیجه بگیرد و بازی کند.

 

او در پایان گفت: به هواداران تبریک می‌گویم که از نزدیک بازی را دیدند و امیدوارم شاهد روزی باشیم که این بیماری رفته باشد و استادیوم پر شود و هواداران بازی تیم‌شان را از نزدیک ببینند و تشویق کنند. امیدوارم ماشین‌سازی هم بتواند این هفته برنده شود، مربی امیدها را برای این بازی گذاشتند تا تکلیف مشخص شود.

مطالب مشابه