رومنیگه: رسانه‌ها کیمیش را بدتر از چیزی که هست نشان می دهند

منبع: طرفداری

28

1400/8/30

16:38


رومنیگه: رسانه‌ها کیمیش را بدتر از چیزی که هست نشان می دهند

رومنیگه به دفاع از یوسوا کیمیش می پردازد

 مدیران بایرن مونیخ به تازگی تصمیم گرفتند که با بازیکنانی که در مقابل واکسن زدن مقاومت می کنند، برخورد کنند و در صورت قرنطینه شدن آن ها، بازیکنان در طول زمان غیبتشان پولی دریافت نخواهند کرد.

به گزارش طرفداری، حال بعد از منتشر شدن این خبر توسط بیلد، باز هم حواشی زیادی در مورد این تصمیم مدیران بایرن مونیخ ایجاد شده است و افراد و کارشناسان زیادی در فوتبال آلمان به آن واکنش نشان داده اند. کارل هاینتس رومنیگه مدیر سابق بایرن مونیخ نیز از این غافله عقب نمانده است. رومنیگه در مصاحبه با اشپورت آینتس گفت:

من از یک منبع موثق می دانم که بحث های زیادی در این مورد با بازیکنان صورت گرفته است. باخت در مقابل آگزبورگ نشان داد که اگر بازیکنان مهم بایرن غایب باشند، بایرن مونیخ آسیب پذیر خواهد بود.
  •  رومنیگه درمورد حواشی واکسن نزدن برخی از بازیکنان گفت:

 موضوعی است که کل باشگاه را آزار می دهد. همه سعی کردند که این موضوع را حل کنند، اما هنوز موفق نشده ایم. شاید الان نتیجه بدهد. البته که کیمیچ کاهش احتمالی دستمزدش را دوست ندارد.

  •  رومنیگه به دفاع از یوسوا کیمیش می پردازد:

 من او را فردی جدی و مسئولیت پذیر می دانم. رسانه‌ها این بازیکن تیم ملی را تا حد زیادی بدتر از چیزی که هست نشان می دهند، شما نمی توانید از اولی کان بخواهید که کیمیش را در خانه حبس کند. اگر فوتبالیستی مانند او در مورد واکسیناسیون نگرانی هایی دارد، بر عهده سیاستمداران و دانشمندان است که این نگرانی ها را برطرف کنند. به هر حال 34 درصد از جمعیت آلمان تا کنون واکسن نزده اند. در هر صورت دوست ندارم که خودم را ملزم کنم، اما احتمالا تنها راه وجود حل مشکل این بیماری، واکسیناسیون است.

مطالب مشابه