حامد پاکدل در انتظار دریافت فرصت از سوی یحیی گل محمدی

منبع: طرفداری

13

1400/8/30

17:13


حامد پاکدل در انتظار دریافت فرصت از سوی یحیی گل محمدی

مهاجم تازه وارد پرسپولیس امیدوار است دقایق بیشتری از سوی کادرفنی فرصت بازی پیدا کند

حامد پاکدل در انتظار پیدا کردن فرصتی بیشتر از سوی یحیی گل محمدی است.

به گزارش طرفداری، همان طور که واضح و مشخص به نظر می رسد گزینه اول یحیی گل محمدی در خط حمله عیسی آل کثیر است. مهاجم باتجربه ای که در این فصل دو گل برای پرسپولیس به ثمر رسانده و البته بیشتر از تمام مهاجمان این تیم بازی کرده است.

جالب این که مهدی عبدی با دقایق کمتر نیز دو بار گلزنی کرده و حامد پاکدل با توجه به این که فرصت زیادی برای حضور در میدان نداشته نیز یک بار برای سرخ پوشان گلزنی کرده است.

همین موضوع باعث شده انتقادهایی به کادرفنی پرسپولیس بابت اصرار ویژه اش برای میدان دادن به آل کثیر وارد شود. آن هم در حالی که آل کثیر به رغم این که در بازی قبلی توانست برای پرسپولیس پنالتی بگیرد اما چند فرصت خوب را برای گلزنی از دست داد.

حالا این سوال ایجاد شده چرا یحیی گل محمدی به مهدی عبدی و حامد پاکدل فرصت نمی دهد تا همچون عیسی آل کثیر و به اندازه او در زمین حاضر باشند. به ویژه حامد پاکدل که در بازی با مس رفسنجان تنها 4 دقیقه فرصت حضور در میدان را پیدا کرد. پاکدل که در بازی اول مقابل فولاد از دقیقه 72 پا به میدان گذاشت و موفق به گلزنی برای سرخ پوشان شد، بسیار امیدوار است دقایق بیشتری را در زمین پیدا کند.

بیشترین دقیقه بازی او در یک بازی مقابل آلومینیوم اراک بود که گل محمدی تصمیم گرفت عبدی و آل کثیر را از ابتدا راهی میدان کرده و سپس در نیمه دوم هر دو مهاجم را بیرون کشیده و از وحید امیری و پاکدل بهره ببرد، تعویض هایی که البته بی ثمر بود.

گفتنی است پاکدل در بازی پرسپولیس مقابل گل گهر نیز درحالی که بازی دو تیم با نتیجه یک بر یک در تهران دنبال می شد، از دقیقه 91 پا به میدان گذاشت و در مسابقه هفته پنجم مقابل مس رفسنجان نیز از دقیقه ۸۵ به جای عیسی آل کثیر به زمین رفت.

حالا باید منتظر بود و دید در ادامه راه پاکدل از سوی گل محمدی فرصت بیشتری برای حضور در میدان پیدا خواهد کرد یا نه.

مطالب مشابه