فیلم جنجالی از مهراوه شریفی نیا ! / او جوگیر شد

فیلم جنجالی از مهراوه شریفی نیا ! / او جوگیر شد


منبع: رکنا

117

1400/8/30

18:17


فیلم جنجالی از مهراوه شریفی نیا ! / او جوگیر شد

مهراوه شریفی نیا از بازیگران خوش چهره و دوست داشتنی سینما و تلوزیون است. مهراوه شریفی نیا در هر نقشی باشد به بهترین نحو بازی می کند. مهراوه شریفی نیا دختر محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان می باشد. مهراوه شریفی نیا از کودکی در دنیای هنر و بازیگری فعالیت داشته است. مهراوه شریفی نیا پست طنزی را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش رکنا، مهراوه شریفی نیا اخیرا فیلم جدیدی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. این فیلم راه رفتن خانم بازیگر را در روز پاییزی و روی برگ درختان نشان می دهد که البته او نمی تواند تعادل خود را حذف کند و سکندری می خورد.

مهراوه شریفی نیا با انتشار این پست نوشت: وقتی تلاش می‌کنی قشنگ راه بری ولی خدا راضی نیست!

#جوگیر #پاییزندیده

بیوگرافی مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا  در 29 فروردین ماه 1360 در تهران به دنیا آمد.فارغ از تحصیل رشته موسیقی کلاسیک در دانشگاه هنر تهران است.یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد.

مهراوه شریفی نیا  فرزند محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان است و خواهر بزرگتر ملیکا شریفی نیا (بازیگر و نقاش) است.

مهراوه شریفی نیا و نحوه ورود به بازیگری

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در 8 سالگی و با بازی در فیلم سینمایی دزد عروسک ها و درکنار مادرش آزیتا حاجیان وارد عرصه بازیگری شد. دزد عروسک ها فیلمی به کارگردانی محمدرضا هنرمند و بازیگری اکبر عبدی، آزیتا حاجیان و مهراوه شریفی نیا ساخته سال 1368 است.

مهراوه شریفی نیا پس از آن در سال 1378 در فیلم سینمایی زیر پوست شهر در کنار باران کوثری به ایفای نقش پرداخت. زیر پوست شهر نهمین فیلم سینمایی رخشان بنی اعتماد در سال 1379 است.

در سال 1388 در سریال آشپزباشی با خواهرش ملیکا شریفی نیا همبازی شد. سریال آشپزباشی به کارگردانی علیرضا هنرمند و با بازی پرویز پرستویی ، فاطمه معتمد آریا ، مهراوه و ملیکا شریفی نیا از شبکه اول سیما پخش شد.

مهراوه شریفی نیا

پرسپولیسی بودن مهراوه شریفی نیا 

مهراوه یک پرسپولیسی دو آتیشه است، بانوی پرسپولیسی که در جنگ زرگری و کر ی خانی با استقلالی ها همیشه پیشتاز بوده و هر استقلالی جرات کل کل با او را ندارد. مهراوه در فضای مجازی هم از فعالان جنبش سایبری سرخ علیه آبی هاست.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو