راز کوله پشتی مرموز 2 جوان لاغر در تعقیب و گریز لو رفت/ در تهران فاش شد

منبع: رکنا

21

1400/8/30

20:47


راز کوله پشتی مرموز 2 جوان لاغر در تعقیب و گریز لو رفت/ در تهران فاش شد

سرهنگ " محمود مالمیر "گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت منزل در سطح حوزه استحفاظی، موضوع در دستور کار عوامل عملیات کلانتری قرار گرفت و با بررسی های میدانی و رصد اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته مشخص شد سارقان دو جوان حدودا 25 و 30 ساله لاغر اندام با لباس و کوله پشتی مشکی رنگ اقدام به سرقت می کنند.

به گزارش رکنا، وی افزود: ۲۷ آبان ماه تیم عملیات کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس در حال گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی با توجه به شناسایی سارقان و پوشش آنان به ۲ مرد لاغر اندام در شهرک سینا مشکوک می شوند و  برای بررسی به سمت آنان مراجعه که متهمان پس از مشاهده پلیس بلافاصله متواری می شوند که ماموران در یک تعقیب و گریز طولانی با اقدامات فنی و پلیسی سارقان را دستگیر می کنند.

دستگیری سارقان منزل در غرب تهران

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی بدنی و بررسی کوله‌پشتی متهمان آلات و ادوات سرقت مانند پیج گوشتی و آچار فرانسه و دیلم های بزرگ برای تخریب درب منازل و  ۴ دستگاه گوشی همراه سرقتی کشف شد.

رئیس کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس ادامه داد: سارقان سابقه دار پس از انتقال به کلانتری در بازجویی ها به جرم خود مبنی بر سرقت های متعدد منزل شهروندان در غرب تهران اعتراف کردند و همچنین در بررسی سوابق دارای سوابق متعدد سرقت منزل و زندان هستند.

مالمیر در پایان گفت: پرونده متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه