اولین واکنش سولسشر بعد از جدایی از یونایتد

منبع: ورزش 3

47

1400/8/30

21:36


اوله گونار سولسشر، سرمربی سابق منچستریونایتد تاکید کرد با تمام وجود برای این باشگاه کرده است.

اولین واکنش سولسشر بعد از جدایی از یونایتد

به گزارش "ورزش سه"، نتایج ضعیف منچستریونایتد در هفته های اخیر در لیگ برتر بالاخره باعث جدایی اوله گونار سولسشر شد و این باشگاه امروز خبر از قطع همکاری با سرمربی نروژی خود داد. حالا اوله گونار سولسشر در اولین واکنش به جدایی از یونایتد و در شرایطی که برای لحظاتی احساساتی هم شد، از دوران خوب خود در این باشگاه صحبت کرده و مدعی شد فرصت هدایت این تیم نصیب هر کسی نمی شود.

 

اوله گونار سولسشر گفت: "شما می دانید که این باشگاه برای من چه معنایی دارد و من می خواستم در اینجا به چه اهدافی برای باشگاه، هواداران، بازیکنان و کادر باشگاه دست یابم. من می‌خواستم قدم بعدی را برداشته و قهرمانی لیگ را به چالش کشیده و جام‌های زیادی را به دست آوریم.

 

اولین واکنش سولسشر بعد از جدایی از یونایتد

 

من نمی‌خواهم به همه پاسخ دهم... روزنامه‌نگارانی از من درباره احتمال واکنش و مصاحبه می‌پرسند، اما نه، من هیچ مصاحبه‌ای انجام نمی‌دهم. آیا من به راحتی منچستریونایتد را ترک می کنم؟ بله، چون فکر می کنم همه می دانند که من برای این باشگاه با تمام توان فعالیت کرده ام.

 

این باشگاه برای من به معنای همه چیز بود، اما متاسفانه من نتوانستم نتایجی را که لازم بود کسب کنم و حالا زمان آن فرا رسیده است که کنار بروم. دوران کاری من از دقیقه اول تا آخرین لحظه واقعا لذت بخش بود، بنابراین باید از همه بازیکنان تشکر کنم، زیرا از زمانی که من وارد رختکن شدم آنها عملکرد درخشانی داشته اند.

 

بعضی بازیکنان به تیم اضافه شده و برخی جدا شدند، اما کار کردن با آنها بسیار لذت بخش بوده است. هدایت یونایتد یکی از آن چیزهایی است که در زندگی خود آرزو می کنید و من بسیار مفتخرم که روی نیمکت این تیم حضور داشتم.

 

اولین واکنش سولسشر بعد از جدایی از یونایتد

 

اول از همه، می‌خواهم از هیئت مدیره و مالکان باششگاه تشکر کنم که این فرصت را به من دادند، زیرا این فرصت برای همه فراهم نمی شود و این اتفاق برای من رخ داد. من واقعا امیدوارم در شرایطی از یونایتد جدا شده باشم که وضعیت بهتری نسبت به زمان ورودم داشته باشد.

 

من دوستان خوبی پیدا کرده، با دوستان خوب گذشته خود دوباره ارتباط برقرار کرده و با افراد جدید نیز دوست شدم. ما دوستانی صمیمی هستیم و این چیزی است که در باشگاهی مانند یونایتد اهمیت دارند. هواداران از روز اول در کاردیف تا آخرین روز بهترین و شگفت‌انگیز بودند و ما دوباره همدیگر را ملاقات خواهیم کرد."

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو