وحید امیری محبوس در زندان تاکتیکی یحیی گل محمدی

منبع: طرفداری

13

1400/8/30

22:01


وحید امیری محبوس در زندان تاکتیکی یحیی گل محمدی

وحید امیری در پرسپولیس روزهای خوبی را سپری نمی کند

وحید امیری بی تردید امروز در 33 سالگی یکی از بهترین مردان فوتبال ملی است اما او در تمام این مدت بهترین بازیهای خود را برای تیم ملی انجام داده و در پرسپولیس به رغم تمام خوبی هایش، به اندازه تیم ملی موفق نبوده است.

به گزارش طرفداری، او حتی در روز سه شنبه گذشته برابر تیم ملی سوریه بهترین بازی ملی خود را انجام داد اما... از وحید امیری انتظار نداشتیم در بازی جمعه مقابل مس رفسنجان فوق العاده باشد ولی او حتی سایه ای از وحید امیری تیم ملی هم نبود.

سوالی که داریم این است آیا خستگی بازیهای تیم ملی تا این حد امکان دارد روی بازیکن تاثیر بگذارد؟

بازیکنان اروپایی که در فاصله هایی مشابه بازی می کنند پس چرا خسته نمی شوند؟ برخی بازیکنان ما هم مثل اروپایی ها استاندارد تمرین و تغذیه شایسته دارند و مثل دهه 50 و 60 و عصر اشکنه و نان و پنیر نیست که بگوییم ما کجا و اروپایی ها کجا...

مساله در همین نکته نهفته شده است، مساله نکته تاکتیکی داستان است، آیا به نظر شما سوریه و لبنان حریفانی ساده تر و ضعیف تر نسبت به تیم های فوتبال آلومینیوم اراک و گل گهر و مس  رفسنجان بوده اند؟ خیر. مشکل در نگاه تاکتیکی تیم ملی و باشگاه پرسپولیس نهفته شده است، پرسپولیس از روزی که در جام حذفی به مصاف تیم فوتبال استقلال رفت و در ضربات پنالتی بازنده شد، پیراهن احتیاط بر تن کرد و دیگر از این پیله خارج نشده است.

سخن را بسط نمی دهیم، تنها به این نکته اکتفا می کنیم که وحید امیری در زندان تاکتیکی تیم پرسپولیس محبوس شده و برای درخشش در پرسپولیس باید به خروج گل محمدی از بن بست تاکتیکی فعلی امیدوار باشد.

 

مطالب مشابه