فرشاد پیوس: جادوگری در فوتبال را تایید نمی‌کنم

منبع: عصر ایران

33

1400/8/30

22:05


سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: زمانی که فوتبال بازی می کردیم جاودگری وجود نداشت اما از زمان مربیگری ام چیزهایی در این خصوص شنیده ام اما تایید نمی کنم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا گفت: زمانی که فوتبال بازی می کردیم جاودگری وجود نداشت اما از زمان مربیگری ام چیزهایی در این خصوص شنیده ام اما تایید نمی کنم.

فرشاد پیوس در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال ملاثانی در اهواز، اظهار کرد: خیلی خوشحالم که بعد از سال های سال دوباره به تختی اهواز آمدم و خاطرات دهه شصت و هفتاد با پرسپولیس برایم زنده شد. استادیوم هیچ تغییری نکرده است وفقط ساختمان هایی در اطراف آن ساخته شده اند.

به گزارش ایسنا، وی درباره شرایط و اهداف تیمش در لیگ یک و موضوع شرط بندی در فوتبال، گفت: ما در شروع، برنامه سه ساله برای تیم‌مان طرح ریزی کردیم و نسبت به فصل قبل تغییرات هفتاد تا هشتاد درصدی در بازیکنانمان ایجاد شده است و شاکله تیم را به هم زدیم. طبق برنامه ریزی که با مالک باشگاه داشتیم قرار بر این شد که سال اول تیم را در لیگ یک حفظ کنیم، سال دوم در اواسط جدول باشیم و سال سوم به لیگ برتر صعود کنیم.

پیوس افزود: تیم ما تیم خیلی خوبی است و سعی کردیم بازیکنان فوتبال بلد را جذب آن‌ کنیم، آنهایی که بتوانند در آستارا فوتبال بازی کنند. در نهایت یک تیم با نظم و انضباط را جمع کردیم زیرا من به اصول انصباطی بسیار پاییند هستم چون نظم و انضباط حرف اول را در تیم ها می‌زند. ما بازیکنانی داریم که در تیم های دیگر کاپیتان بوده اند و می توانند خواسته های ما را در زمین مسابقه پیاده کنند. فعلا در شروع هفته هفتم هستیم و رفته رفته بهتر نیز خواهیم شد. ما می‌توانیم جزو پنج تیم بالای جدول باشیم.

پیشکسوت فوتبال در رابطه با جادوگری در فوتبال ایران نیز گفت: جواب دادن به این سوال بسیار سخت است زیرا باید با مدرک و سند باشد اما در سال های گذشته حرف و حدیث ها زیاد بوده است. زمانی که ما فوتبال بازی می کردیم از این اتفاقات خبری نبود اما اخیرا در زمان مربیگری چیزهایی شنیده ایم اما نمیتوانم صد درصد بگویم که وجود دارد زیرا باید بعد از آن اسناد و مدارک نشان بدهم. به نظر من این کارها اصلا درست نیست و هرتیمی که بهتر تمرین کند و هدف‌گذاری داشته باشد می‌تواند موفق باشد.

وی درباره تیم استقلال ملاثانی نیز بیان کرد: ما در فصل گذشته توانستیم این تیم را ببریم اما امسال استقلال ملاثانی همانند تیم ما دست خوش تغییرات زیادی شده است. آنها سرمربی جوانی دارند که در سال های اخیر خودش را خوب نشان داده و کارهای تاکتیکی خوبی را به نمایش گذاشته است. او مربی آینده داری است و من برای ابراهیم اشکش آرزوی موفقیت می کنم. برای ما همه بازی ها سخت هستند و فردا فوتبال سختی در یپش خواهیم داشت زیرا فوتبالیست های خوزستانی تکنیکی و با کیفیت هستند. اگر شرایط جوی مساعد باشد فکر میکنم بازی خوب و با کیفیتی را ببینیم.


سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا درخصوص شرایط کیفی لیگ یک در امسال و همچنین باخت تیمش در هفته ششم مقابل ملوان انزلی گفت: بازی قبل به تاریخ پیوسته است، متاسفانه کارهایی که در استان ما باید می شد انجام نشد و بعد از سه دقیقه تماشاگر وارد استادیوم شد که قرار بود بازی بدون تماشاگر باشد. به هر حال من باخت را به گردن می گیرم اما می توانستیم برنده بازی باشیم و در مسابقه شرایط بهتری نیز داشتیم. در لیگ یک همه اتفاقات در زمین انجام نمی شوند. ما در اکثر بازی های مان میهمان هستیم و تیمی که در زمین خودش کار می کند انرژی بیشتری دارد ولی ما در رشت بازی می کنیم و از این مهم بهره نمی بریم.

وی ادامه داد: مربی های خوب و جوانی امسال به لیگ یک اضافه شده اند و نظم و انضباط بهتری در حال برقرار شدن در لیگ یک است اما بهتر خواهد بود که بازی ها به جای پنج روز یک بار هر هفته انجام شوند زیرا ما فقط توانستیم به اینجا بیاییم و توانستیم کار تاکتیکی و تیمی انجام دهیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو