آتش سوزی بزرگ نمایشگاه ماشین در تبریز / 7 نفر سوختند

منبع: رکنا

15

1400/8/30

22:10


آتش سوزی بزرگ نمایشگاه ماشین در تبریز / 7 نفر سوختند

به گزارش رکنا، وحید شادی نیا در تشریح این خبر، اظهار کرد: ساعت ۱۸ امروز، شنبه ۳۰ آبان، گزارش این حادثه به مرکز اورژانس استان اطلاع داده شد.

وی افزود: چهار نفر از مصدومان حادثه که دچار سوختگی شده بودند، توسط عوامل اورژانس به بیمارستان سینا تبریز انتقال یافته و دو نفر دیگر به بیمارستان امام رضا (ع) و یک نفر هم به بیمارستان عالی نسب اعزام شدند.

مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز  نیز گفت: یک باب نمایشگاه خودرو در خیابان کوثر شرقی (خلیل آباد) با نشت گاز شهری دچار انفجار و آتش‌سوزی شد.

سیامک نوروزی  با اعلام این خبر اظهار کرد: عصر امروز در اثر نشت گاز شهری در نمایشگاه خودرویی در خیابان کوثر شرقی (خلیل آباد) چهار دستگاه خودرو متوقف داخل نمایشگاه از آتش‌سوزی و خسارت شدید جان سالم به در بردند و تنها سه دستگاه خودرو و نمایشگاه دچار خسارت شد.

وی با اشاره به عملکرد سریع آتش‌نشانان در اطفا حریق این نمایشگاه افزود: آتش‌سوزی حاصل از این انفجار منجر به سرایت حریق به داخل بالکن و در حال گسترش حریق به سایر خودروها بود که تعداد خودرو متوقف نیز حامل سیلندر سوخت گازی بودند.

وی ادامه داد: این انفجار موجب سقوط پنجره به سمت خیابان و آسیب دیدن دو دستگاه خودرو متعلق به نمایشگاه شده بود که خوشبختانه آسیب جدی برای شهروندان نداشت.

همچنین این حادثه دو مصدوم داشت که قبلاً به بیمارستان منتقل شدند.

گفتنی است؛ اجرای این عملیات این حادثه را آتش‌نشانان ایستگاه شماره شش به مسئول عملیاتی سعید دشتی به اتمام رساندند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه