غیرمنتظره؛ بارسلونا به دنبال جذب بغداد بونجاح!

منبع: ورزش 3

13

1400/8/30

23:41


اخبار حاکی از آن است که ژاوی، سرمربی جدید بارسلونا به دنبال این است که بغداد بونجاح، مهاجم السد را در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه به بارسلونا بیاورد.

غیرمنتظره؛ بارسلونا به دنبال جذب بغداد بونجاح!

به گزارش "ورزش سه"، نشریه معتبر و اسپانیایی اسپورت امشب با انتشار گزارشی مدعی شد آبی اناری پوشان که در این فصل با بحران آسیب دیدگی در خط حمله از جمله مصدومیت هایی طولانی مدت برای مارتین بریتویت و سرخیو آگوئرومواجه شدند، در پنجره نقل و انتقالات ژانویه به دنبال تقویت بخش هجومی ترکیب خود باشد و نام بازیکنانی چون کریم آدیمی، فوروارد ردبول سالزبورگ و پیر امریک اوبامیانگ، کاپیتان آرسنال هر دو به عنوان اهداف احتمالی این باشگاه ذکر شده اند.

 

غیرمنتظره؛ بارسلونا به دنبال جذب بغداد بونجاح!

 

اما به نظر می رسد نام بغداد بونجاح، مهاجم گلزن تیم السد نیز در لیست خرید بارسلونا قرار گرفته است. نشریه اسپورت مدعی شده ژاوی به همکاری مجدد با بغداد بونجاح فوروارد الجزایری اش در السد که عملکردی درخشان در قطر داشته فکر می کند. ملی پوش الجزایری تیم السد در 153 بازی برای تیم قطری موفق شده 159 گل به ثمر برساند و 44 پاس گل نیز به نام خودش ثبت کند. همچنین بونجاح در 49 بازی برای الجزایر 22 بار توپ را وارد دروازه حریفان کرده است.


قرارداد بونجاح که در فصل گذشته لیگ ستارگان قطر با ثبت 21 گل صاحب توپ طلا شد، با تیم سابق ژاوی در سال 2024 به پایان می رسد. این در حالیست که بارسلونا در پروسه توافق با السد در مورد ژاوی نیز کار راحتی نداشت و حالا ممکن است این روند در فصل زمستان نیز تکرار شود.

مطالب مشابه