آبمیوه گیری انگشتان دختر 12 ساله دهدشتی را بلعید + عکس دلخراش

منبع: رکنا

19

1400/8/30

23:58


آبمیوه گیری انگشتان دختر 12 ساله دهدشتی را بلعید + عکس دلخراش

 شب گذشته شنبه 29 آبان ساعت  19:18 طی تماس با اورژانس ۱۱۵ مبنی بر گرفتاری دست راست دختر 12 ساله در دستگاه آبمیوه گیری صنعتی در شهر دهدشت ، بلافاصله پایگاه اورژانس شهری شماره 2 شهری دهدشت  به محل حادثه اعزام و بعد از 2 دقیقه به محل حادثه رسیدند.

به گزارش رکنا، جهانبخش وحدت نژاد افزود:  با توجه به اینکه دست مصدوم در دستگاه گیر کرده بود بلافاصله عملیات رها سازی توسط پرسنل اورژانس 115 صورت گرفت و  مصدوم بهمراه انگشتان قطع شده جهت درمان وتلاش برای پیوند به بیمارستان امام خمینی ره دهدشت  منتقل شد.

وحدت نژاد ادامه داد: در حادثه قطع انگشت دختر 12 ساله  که عامل اصلی آن مانند اغلب حوادث مشابه، بی احتیاطی و بی توجهی والدین بوده متاسفانه دو انگشت دست مصدم کاملا قطع و دو انگشت دیگر دچار جراحت شدید شد.

وی بمنظور پیشگیری از حوادث مشابه که حاصل آن در بیشتر موارد معلولیت مادام العمر مصدوم است به شهروندان توصیه کرد: والدین ضمن خودمراقبتی در هنگام استفاده از وسائل برقی مانندآسیاب، چرخ گوشت، آبمیوه گیری و سایر وسایل مشابه بطورحتم فرزندان خود را که مهارت استفاده از این وسایل را ندارند مراقبت نمایند و بعد از استفاده حتما دوشاخه دستگاه برقی را از پریز جدا کنند و یا به هرعلتی اگر برای چند لحظه هم ازکنار چرخ گوشت دور می شوند دستگاه را خاموش و دو شاخه را از پریز جدا کنند تا شاهد اتفاقات ناگوار نباشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه