شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید


منبع: ورزش 3

18

1400/9/12

19:03


استقلال در حالی فردا به مصاف پرسپولیس می رود که ابهامات زیادی در خصوص ترکیب این تیم و انتخاب چینش نفرات اصلی وجود دارد.

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دربی اعلام کرد که وریا غفوری را برای دربی در اختیار ندارد و حضور آرش رضاوند برای دیدار فردا نامشخص است. عدم حضور نام غفوری در لیست بازی فردا، غیبت او را قطعی کرد ضمن اینکه سرمربی استقلال از بردن نام گلر خود در بازی فردا اجتناب کرد تا بدین شکل حداقل 3 ابهام درخصوص ترکیب آبی ها وجود داشته باشد و باید منتظر تصمیم تیم پزشکی و در نهایت اعلام کادرفنی ماند.

 

* گلر دربی؛ رضایی یا حسینی؟


استقلال برای دروازه سه گزینه داشت که با خط خوردن رشید مظاهری، حالا دو گزینه پیش روی کادرفنی است. در 3 بازی گذشته، این علیرضا رضایی بود که در ترکیب اصلی قرار گرفت و دست بر قضا خوب ظاهر شد. سیدحسین حسینی نیز برای این دیدار از آمادگی کاملی برخوردار است و به درستی مشخص نیست چه کسی فردا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. مجیدی دو دروازه بان آماده در اختیار دارد و از این بابت نگرانی نخواهد داشت.

 

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

 

* استقلال در دربی: با 3 دفاع یا 4 مدافع؟


نکته مبهم دیگر، نوع چینش بازیکنان و سیستم مدنظر مجیدی است. استقلال در آبادان تغییر آرایش داد و با سیستم 4 دفاعه وارد زمین شد که این مسئله باعث نیمکت نشینی محمد دانشگر گردید. اگر مجیدی قصد داشته باشد دوباره با سیستم 3 دفاعه پای به زمین مسابقه بگذارد، باید شاهد بازگشت دانشگر به ترکیب اصلی باشیم، در غیر اینصورت یکی از میان مرادمند یا دانشگر باید روی نیمکت بنشیند چرا که حضور یزدانی در ترکیب اصلی قطعی است.

 

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

 

* جانشینان رضاوند و غفوری؟


در خط میانی نیز حضور آرش رضاوند در هاله ای از ابهام قرار دارد. این بازیکن دچار مصدومیت شده و باید دید او به بازی فردا می رسد یا مجیدی جانشین دیگری برای او در نظر دارد. گفته می شود در صورت غیبت قطعی رضاوند، این رضا آذری خواهد بود که در ترکیب اصلی به میدان می رود. غیبت وریا غفوری نیز در دربی فردا قطعی شده و کادرفنی آبی ها به دنبال انتخاب بهترین جانشین برای کاپیتان تیمش است. محتمل ترین گزینه این است که شاهد عقب آمدن کوین یامگا باشیم و این بازیکن خارجی دربی را در سمت راست بازی کند.

 

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

 

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

 

* ژستد یا ارسلان، مسئله این است


در خط حمله نیز عملکرد رودی ژستد، کادرفنی را قانع نکرده و هر لحظه امکان تغییرات و حضور ارسلان مطهری از ابتدا در ترکیب اصلی وجود دارد. انتظار می رفت تا مهاجم اهل کشور بنین بتواند در بازی های گذشته پایش به گلزنی باز شود ولی این مسئله رخ نداده است و این بازیکن، مطهری را به عنوان آلترناتیو خود می بیند. تمام این مسائل سبب شده که تشخصی ترکیب استقلال برای دیدار فردا امری سخت و دشوار باشد. 

 

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

 

به نظر می رسد ترکیب احتمالی آبی پوشان در دربی فردا به شرح زیر باشد اما  شما کاربران ورزش سه می توانید ترکیب مد نظر و احتمالی خود از تیم استقلال برای دربی حساس فردا را برایمان ارسال کنید تا نظرات شما در کمترین زمان ممکن به نمایش دربیاید.

 

سیدحسین حسینی – سیاوش یزدانی – حسین مرادمند – محمد دانشگر – روزبه چشمی – رضا آذری – مهدی مهدی پور – جعفر سلمانی – کوین یامگا – امیرحسین حسین زاده – رودی ژستد

 

شما ترکیب استقلال در دربی را حدس بزنید

مطالب مشابه