بافت موی زنانه رضا صادقی جنجالی شد! + عکس

بافت موی زنانه رضا صادقی جنجالی شد! + عکس


منبع: رکنا

86

1400/9/16

01:29


بافت موی زنانه رضا صادقی جنجالی شد! + عکس

رضا صادقی خواننده پرطرفدار است. رضا صادقی به تازگی تصویری جدید از خود با موهای بافته در اینستاگرام منتشر کرد.رضا صادقی 42 ساله است . رضا صادقی که همیشه او را با موهای بلند و البته تیپ مشکی می شناسیم در اقدامی عجیب موهای خود را به سبک آفریقایی بافته است. رضا صادقی در کپشن عکس خود نوشت:

به گزارش رکنا، رضا صادقی عکس جدیدی از بافت موهایش در فضای مجازی منتشر کرد و از مردم نظر خواست که مو او را برای کنسرت انتخاب کنند.

رضا صادقی

ماجرای مهاجرت رضا صادقی

رضا صادقی خواننده محبوب موسیقی پاپ کشور با انتشار تصویری از خود در استوری صفحه اینستاگرامش نوشت:

از یه جا به بعد، دیگه فقط چمدونت می‌مونه و بلیط… به اونی که منتظر فرصت میشینه تا روحت رو لگد کنه، تا تمام کثافت افکارش رو روت بالا بیاره، اونی که دنبال بهانه است تا هرچی، هرجا جرات نکرد بگه رو به تو بگه و اگر جوابشو بدی میگن “از تو بعیده”، نمیگن هموطن.

من وطنم رو در خودم می کارم و با خودم میبرمش…

رضا صادقی مهاجرت کرد

گفتنی است پیش از این رضا صادقی با قرار دادن یک نظرسنجی در استوری اینستاگرام خود درباره موافقت یا مخالفت با طرح جدید مجلس با عنوان صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی، نظر دنبال کنندگان خود را در این زمینه جویا شد و در ادامه در پیامی نوشت:

اونی که با طرح صیانت موافق هست، اعتقادشه و باید بهش احترام گذاشت، یاد بگیریم که مخالف ما الزاما دشمن ما نیست، فقط هم عقیده نیستیم.

اما گویا این اظهارنظر صادقی با موجی از واکنش‌ها و برخی توهین‌ها همراه شده بود که او با به اشتراک گذاشتن یکی از این پیام‌های توهین آمیز، نوشت:

این توهین و امثال این، فقط بخاطر اینه که تحمل عقاید هم رو نداریم… به نظرتون اینها دلایل خوبی نیست واسه رفتن؟؟

رضا صادقی

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو