دبیر ستاد امربه‌معروف استان کردستان: مطالبه‌گری تخریب و مچ‌گیری نیست

منبع: رکنا

63

1400/10/2

23:11


دبیر ستاد امربه‌معروف استان کردستان: مطالبه‌گری تخریب و مچ‌گیری نیست

به گزارش رکنا از کردستان؛ محمود الله‌مرادی صبح امروز در همایش یاران انقلاب که به همت ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در سالن جلسات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تسلیت فرارسیدن دومین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی و ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) به همه پیروان ولایت اظهار داشت: در شرایط کنونی همه دنیا به جهات مختلف چشمشان به کشور ایرانو خواستار جلوگیری از دفاع و پیشرفت کشور هستند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی ام‌القری جهان اسلام است، گفت: جمهوری اسلامی خیرخواه همه ملت‌های آزادی‌خواه و آزادی‌طلب بوده و همین خیرخواهی کینه دشمنان را برافراشته ومی‌طلبد که بیش از پیش از نظام دفاع کنیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان دهه بصیرت را در نظر گرفتن جامعه به عنوان یک امت واحده توصیف و تصریح کرد: بهترین روش برای جامعه اداره اسلامی این است که علی‌رغم همه سلایق در کنار هم باشیم.

وی افزود: متاسفانه دشمنان و عده‌ای از این انسجامسوءاستفاده کرده و هر کسی برادری و وحدت را دنبال کرده، تخریبش می‌کنند.

الله‌مرادی با بیان اینکه فرد حزب الهیکسی است که همه را دور هم و در کنار هم ببیند،عنوان کرد: یکی از کارکردها و سیاست‌هایستاد امر به معروف در استان کردستان ایجاد همگرایی،وحدت، برادری و دور کردن تفرقه و اختلاف است چراکه نظام در این شرایط حساس نیاز به همبستگی دارد.

وی اظهار کرد: عده‌ای تصور کرده که چون در انتخابات اخیر یک رأی داده باید مسئولانی که در رأس قرار گرفته‌اند همه کارهای آنها را انجام بدهندو یا مدیرکل فلان اداره ومسئولیت به آنان سرپرده شود!

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با تاکید بر اینکه البته نباید در امر به معروف و نهی از منکر به مسائل حزبی و جناحی توجه کرد، خاطرنشان کرد: امروز مهمترین معروف "وحدت" است؛باید در انتصابات از ظرفیت نیروی توانمندولو اینکه مربوط به دولت قبل هم باشد،استفاده کرد و مصلحت را در نظر گرفت.

وی تأکید کرد: استاندار جدیدبه دور از قبیله‌گرایی، حزبی و طایفه‌گریمدیران استانی را انتخاب و کسانی را سر کار بیارود کهگره‌‌گشا و توانایی حل مشکلات جامعه را داشته باشند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان با بیان اینکه این ستاد از شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، گروه‌های جهادی، مطالبه‌گران و فرماندهان فضای سایبری تشکیل شده است، یادآور شد: ما در پیشبرد اهداف مطالبه‌گری را خلاف تخریب و مچ‌گیری دانسته و باید در هر جایی که ضعفی را مشاهده کردیم آن را منصفانه به مسئولان منعکس کنیم.

الله‌مرادی با تأکید بر اینکه نباید ستاد امر به معروف مرکز تهمت‌پراکنی و مچ‌گیری افراد باشد، یادآور شد: امروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سطح ادارات استان کارهای خوبی انجام داده و امیدواریم بیش از پیش بتوانیم در این مسیر گام برداریم.

 

عبدالحکیمی /کردستان

 

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه