آخرین مهلت ثبت نام در نهضت ملی مسکن اعلام شد + جزئیات و لینک ثبت نام

منبع: رکنا

83

1400/10/2

23:32


آخرین مهلت ثبت نام در نهضت ملی مسکن اعلام شد + جزئیات و لینک ثبت نام

به گزارش رکنا، معاون مسکن و ساختمان اداره‌ کل راه و شهرسازی استان زنجان به آمار ثبت نام متقاضیان نهضت ملی مسکن در استان زنجان تا روز های آغازین دی‌ماه اشاره کرد و گفت: ۴۵ هزار و ۷۰۷ نفر در استان زنجان در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.

سعید شاهین‌فر امروز با بیان اینکه ثبت نام در نهضت ملی مسکن در سامانه (saman.mrud.ir) از ۲۸ مهرماه سال‌جاری آغاز شده است، اظهار کرد: طبق دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت راه و شهرسازی ثبت‌نام تا ۱۵ دی ماه ادامه دارد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه ۴۵ هزار و ۷۰۷ نفر در استان زنجان تا روزهای آغازین زمستان در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند، ابراز داشت: از این تعداد ۳۴ هزار و ۲۴۵ نفر در شهر زنجان ثبت نام کرده‌اند.

وی با اشاره به ثبت‌نام کنندگانی که به دلایل مختلف درخواست آنها رد شده است، بیان داشت: درخواست تعدادی از این ثبت‌نام کنندگان به دلیل وجود سابقه مالکیت و تعدادی نیز  بابت وجود سابقه بانکی رد شده است.

گفتنی است متقاضیان با داشتن چهار شرط تاهل و سرپرست خانوار بودن، حداقل سابقه پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا، فاقد مالکیت خصوصی و در نهایت عدم استفاده از امکانات دولتی از اول انقلاب در حوزه مسکن، می‌توانند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

بر اساس این قانون، زنان خودسرپرست مشروط به داشتن حداقل ۳۵ سال سن، معلولان جسمی و حرکتی با ۲۰ سال سن، می‌توانند در قانون جهش تولید مسکن (نهضت ملی مسکن) مشارکت داشته باشند.

منبع: فارس

آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه