غلامرضا فتح آبادی: مجیدی باید صبورتر باشد؛ دو گلر خوب نعمت بزرگی است

منبع: طرفداری

108

1400/11/29

11:24


غلامرضا فتح آبادی: مجیدی باید صبورتر باشد؛ دو گلر خوب نعمت بزرگی است

غلامرضا فتح آبادی در مورد شرایط این روزهای استقلال صحبت کرده است

غلامرضا فتح آبادی می گوید با وجود اینکه استقلال زیبا بازی نکرده ولی رکورد خوبی از خود ثبت کرده است.

به گزارش طرفداری، غلامرضا فتح آبادی در خصوص پیروزی آبی پوشان برابر سبزپوشان ذوب آهن اصفهان به مهر گفت:

بازی‌های استقلال و ذوب آهن همیشه پربرخورد و دیدنی بوده و البته در اکثر مواقع دیدار این دو تیم پرگل به پایان می رسیده است اما این بار استقلال توانست از دو موقعیتی که داشت یک بار استفاده کرده و به پیروزی برسد. ذوب آهن هم چند موقعیت داشت که با آمادگی کامل حسین حسینی دروازه بان استقلال نتوانست به گل دست پیدا کرده و کاپیتان استقلال، مهاجمان ذوب آهن را ناکام گذاشت.

وی در مورد انتقاداتی که این روزها به استقلال می‌شود که این تیم زیبا بازی نمی‌کند، گفت:

چندین سال است که استقلال نتوانسته به قهرمانی در لیگ برتر دست یابد. آبی‌ها امسال با هدایت فرهاد مجیدی تمام تمرکزشان قهرمانی در پایان فصل است. مطمئناً به تیمی که تنها زیبا بازی کند و امتیاز نگیرد جام نمی‌دهند درست است استقلال نتوانسته آنطور که برخی‌ها می‌خواهند بازی کند اما موفق شده ۱۷ هفته را بدون شکست پشت سر بگذارد و این رکورد خوبی برای مجیدی و یارانش است.

فتح آبادی ادامه داد:

استقلال می‌تواند با همین روند به قهرمانی در لیگ دست یابد و در پایان جام را بالا سر برده و هوادارانش را بعد از چندین سال خوشحال کند بنابراین اعتقاد دارم به جای اینکه همه دنبال این باشند که چرا این تیم زیبا بازی نمی‌کند از استقلال حمایت کرده تا آبی‌ها بتوانند به آنچه که مورد نظرشان است دست یابند.

فتح آبادی در خصوص عملکرد حسین حسینی و علیرضا رضایی دو دروازه بان استقلال گفت:

وجود دو گلر آماده برای هر تیم یک نعمت است. استقلال از این نعمت بزرگ برخوردار است و دیدیم در دو بازی گذشته این دروازه بان ها بودند که توانستند استقلال را از حذف از جام حذفی و گل خوردن برابر ذوب آهن نجات دهند. دو گلری که هر دو جوان هستند اختلافی با یکدیگر ندارند و می‌توانند سرمایه‌های خوبی برای فوتبال ایران باشند.

مهاجم پیشین استقلال در مورد دیدار روز جمعه استقلال برابر تراکتور گفت:

بازی در یک هوای سرد برگزار خواهد شد و به طور حتم این موضوع برای استقلال دردسرساز می‌شود. جدال این دو تیم همیشه جذاب و دیدنی بوده ولی شرایط این فصل با لیگ‌های گذشته متفاوت است.سرخپوشان تبریزی وضعیت خوبی در جدول ندارند و هنوز نتوانسته اند اقتدار گذشته تراکتور را به نمایش بگذارند. درست است این تیم در رده سیزدهم جدول است اما مقابل استقلال برای باخت به میدان نخواهد آمد و تلاش می‌کند با یک بازی انتحاری رکوردشکنی کرده و اولین شکست را به استقلال تحمیل کند.

وی ادامه داد:

مجیدی هم می‌داند بازی سختی در پیش خواهد داشت او بارها تاکید کرده هر بازی او در لیگ برتر یک فینال محسوب می‌شود بنابراین تلاش می‌کند تا بتواند این دیدار را با موفقیت به پایان برساند. بازی خوب صالح حردانی او را امیدوار کرده که از این بازیکن بیشتر استفاده کند. حردانی اگرچه به تازگی به جمع آبی پوشان پیوسته اما توانست مقابل ذوب آهن بازی خوبی از خود ارائه کرده و کادر فنی استقلال را امیدوار کند. آمانوف هم اگرچه دقایق کوتاهی وارد زمین شد اما همان دقایق نشان داد که با هماهنگی بیشتر با سایر بازیکنان می‌تواند یکی از بازیکنان موفق استقلال در ادامه لیگ باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:

بعد از صحبت‌های مجیدی در نشست خبری دو باشگاه در اظهارنظرهای متفاوت یکدیگر را متهم به بداخلاقی کردند. اعتقاد من این است که نباید چنین اتفاقاتی در فوتبال ما رخ دهد. مجیدی هم باید صبورتر باشد. آرامش خود را حفظ کرده و حالا که تیمش در صدر جدول است و هواداران انتظار قهرمانی از او دارند تمرکزش را بر روی تیمش گذاشته و اجازه ندهد این حواشی او و استقلال را از مسیر قهرمانی دور کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو