ماجرای برخورد پلیس اماکن با یک مغازه‌دار در شهریار تهران

منبع: عصر ایران

158

1400/12/1

18:34


بنا به اظهارات شهروندان ساکن در منطقه، فرد دستگیر شده در مقابل تذکر شهروندان مبنی بر رفع سد معبر مقاومت کرده و اقدام به قدرت نمایی، ترویج خشونت، ایجاد رعب و وحشت و درگیری با اهالی محل را می‌کرده که پلیس بلافاصله پس از دستگیری، متهم را با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی کرد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری مخلان نظم و امنیت عمومی در شهرک شاهد شهرستان شهریار خبر داد و گفت: پلیس با تمام توان جهت حفظ آرامش شهروندان در مقابل هنجار شکنان ایستاده است.

به گزارش فارس، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات کلیپ منتشر شده در فضای مجازی اظهار کرد: برابر گزارش و شکایات مردمی مبنی بر سد معبر گسترده یک واحد صنفی میوه و سبزیجات در شهرک شاهد شهریار، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی غرب استان تهران جهت بررسی موضوع و تذکر به واحد صنفی یاد شده در محل اعلامی حاضر شدند.

وی گفت: متاسفانه مالک واحد صنفی مزبور که سلاح سرد در اختیار داشت در مقابل تذکرات همکاران انتظامی، مقاومت کرده و شروع به توهین و فحاشی می‌کند که در نهایت با همکاری فرزند و دوستان خود پا به فرار می‌گذارد که در همین حین یکی از افرادی که در فرار متهم نقش بسزایی داشت توسط ماموران حاضر دستگیر می‌شود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: بنا به اظهارات شهروندان ساکن در منطقه، فرد دستگیر شده در مقابل تذکر شهروندان مبنی بر رفع سد معبر مقاومت کرده و اقدام به قدرت نمایی، ترویج خشونت، ایجاد رعب و وحشت و درگیری با اهالی محل را می‌کرده که پلیس بلافاصله پس از دستگیری، متهم را با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی کرد.

سردار ظهیری با بیان اینکه برابر دستور مقام قضایی، متهم فراری دیگر تحت تعقیب قضایی قرار گرفت، خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان در مقابل هنجار شکنان و مخلان نظم و امنیت ایستاده و اجازه هیچگونه اقدام مغایر با قانون را به این دسته افراد نخواهد داد، چرا که امنیت و آرامش شهروندان خط قرمز پلیس در سراسر کشور عزیزمان است.

مطالب مشابه