رقابت هفت ستاره در پرسپولیس 1401 برای حضور در خط میانی

منبع: طرفداری

65

1401/4/6

23:42


رقابت هفت ستاره در پرسپولیس 1401 برای حضور در خط میانی

پرسپولیس در چند پست نیاز به تقویت دارد

بین نفراتی که حضورشان در پرسپولیس فصل آتی قطعی است، 6 نفر سابقه حضور در تیم ملی سال 1401 را دارند.

به گزارش طرفداری، در ترکیب خط میانی پرسپولیس و در جمع مردان اصلی بزرگسال، به جز امید عالیشاه بقیه در لیست تیم ملی سال 1401 حضور داشته یا برای تیم ملی بازی کرده اند.

مهدی ترابی، وحید امیری، سروش رفیعی، میلاد سرلک، سعید صادقی و کمال کامیابی نیا کنار امید عالیشاه خط میانی بسیار پرستاره پرسپولیس سال آینده را می سازند، در این میان افرادی مثل احسان پهلوان، رضا اسدی، محمد شریفی و یکی دو نفر دیگر از این خط خارج شده اند و سروش رفیعی و سعید صادقی به این جمع اضافه شده اند، حضور این 2 نفر که مدعی حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس سال آینده هستند، این احتمال را افزایش می دهد که گل محمدی از ستارگان پرتعداد خط میانی خود در پست های دیگر هم استفاده کند.

پرسپولیس هنوز با مهاجم قابل توجهی به توافق نهایی نرسیده است و هر 2 دفاع چپ خود یعنی سعید آقایی و علی شجاعی را رد کرده است به همین علت پرسپولیس در این پست ها امنیت کامل را ندارد و احتمالا در آخرین آپدیت ترکیب اصلی، مهدی ترابی فعلا در خط حمله و وحید امیری در دفاع چپ حضور خواهند داشت.

از نظر کیفی باید گفت سطح خط میانی تیم پرسپولیس بی نظیر است و به قول معروف چیزی در حد تیم ملی است. این در حالی است که پرسپولیسی ها ظاهرا از محمد محبی هم دعوت کرده اند تا به ترکیب این تیم اضافه شود. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو