کشف مظلومی در یک قدمی استقلال؟

79

1401/4/7

00:05


محمد مومنی عضو خبرساز هیئت مدیره باشگاه استقلال مدعی شد که این باشگاه از جذب سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی استقبال می کند. به نظر می رسد که مدیران آبی ها قصد دارند با جذب عزت اللهی در نقل و انتقالات خود را به پرسپولیس رسانده و ناکامی در جذی سعید صادقی را جبران کنند.

کشف مظلومی در یک قدمی استقلال؟

باشگاه استقلال برای جذب سعید عزت اللهی و فرشید اسماعیلی اقدامات خود را آغاز کرده است.

در روزهای گذشته بحث های زیادی پیرامون نقل و انتقالات باشگاه استقلال وجود دارد و نام های مختلفی نیز مطرح شده است. استقلالی ها تا این لحظه فقط سجاد شهباززاده را رسما به خدمت گرفتند و بازگشت محمدحسین مرادمند نیز به جمع آبی ها قطعی شده است.

در چنین فضایی مدیران باشگاه با نظر ریکاردو ساپینتو برای جذب نفرات مورد نظر خود استارت زده اند. دو بازیکنی که درباره حضورشان در استقلال بحث های زیادی مطرح می شود، فرشید اسماعیلی و سعید عزت اللهی هستند. اسماعیلی فصل پیش در العربی قطر و عزت اللهی در الغرافه قطر توپ می زدند اما حالا با توجه به نزدیکی مسابقات جام جهانی و انگیزه این موضوع که می خواهند بیشتر در چشم سرمربی تیم ملی باشند، احتمال بازگشت شان به ایران وجود دارد.

عزت-اللهی

اسماعیلی با وجود اینکه تمرینات العربی قطر شروع شده اما در تهران حضور دارد تا ادامه همکاری اش با باشگاه قطری در هاله ای از ابهام باشد. عزت اللهی نیز به طور رسمی از الغرافه جدا شده اما با تیم وایله دانمارک قرارداد دارد و برای حضور قرضی در تیم دیگر باید مجوز مسئولان این باشگاه را بگیرد.

در چنین شرایطی مسئولان باشگاه استقلال برای جذب آنها اقدامات خود را شروع کرده اند.

محمد مومنی عضو هیات مدیره استقلال در این باره گفت:عزت اللهی بازیکن ملی پوش است. اسماعیلی نیز بازیکن استقلال بوده و عملکرد خوبی داشته است. بدمان نمی آید این دو بازیکن به تیم اضافه شوند اما باید ببینیم چه می شود.

اسماعیلی و عزت اللهی این روزها در تهران حضور دارند و فضا برای باشگاه استقلال در بحث تمدید قرارداد وجود دارد. استقلالی‌ها برای جذب این دو بازیکن اقدامات شان را ادامه می دهند و باید دید به چه نتیجه ای خواهند رسید.

منبع: اندیشه معاصر

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو