شباهت خیلی زیاد نجمه جودکی و نگار خواهر کوچکترش

منبع: نیک صالحی

29

1401/7/8

00:37


نجمه جودکی از مجریان سابق رادیو و تلویزیون است که به مدت سیزده سال در صداوسیما کار نمود در این مطلب به عکس های نجمه جودکی و خواهرش و شباهت جالب بین آن ها پرداخته ایم.

نجمه جودکی یکی از مجریان صداوسیما می باشد که در مرداد ۱۴۰۰ بعد از سیزده سال کار در تلویزیون با اجرا خداحافظی کرد در این مطلب همراه با نیک صالحی شوید تا درباره شباهت نجمه جودکی و خواهرش را بدانید.

نجمه جودکی و خواهرش

نجمه جودکی و خواهرش

عکس نجمه جودکی با خواهرش

نجمه جودکی و خواهرش

استایل نجمه جودکی

این ویدیو را هم از نجمه جودکی ببینید

بغض نجمه جودکی از جدایی پدر و مادرش در ۱۸ سالگی اش

درباره شباهت بین خواهران و برادران بیشتر بدانید

۱– کودکان بخش زیادی از زمان خود را با خواهران و یا برادرانشان سپری می کنند

مطالعه ای که توسط دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا انجام شده، نشان می دهد که کودکان با رسیدن به ۱۱ سالگی حدودا ۳۳ درصد از زمان آزاد خود را در کنار خواهر و برادرشان سپری می کنند.

۲ – مشاجره میان آنها امری کاملا طبیعی است

پژوهشی دیگر مربوط به دانشگاه پزشکی میشیگان حاکی از آن است که خواهران و برادران تا ۷ سالگی مدام با یکدیگر دعوا می کنند و حتی ممکن است در طول یک ساعت بارها و بارها با یکدیگر مشاجره داشته باشند؛ چنین وضعی بسیار طبیعی است.

۳ – اگر خواهر یا برادر شما از جنس مخالف خودتان باشد، با احتمال بیشتری قوانین جنسیتی خانواده را می پذیرید

تحقیقات متعدد در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نشان داده اند که حضور یک خواهر و یا برادر از جنس مخالف در محیط خانه، باعث آموزش بهتر تفاوت های جنسیتی می شود. در واقع هر کدام از آنها نقاط تمایز را به گونه ای بهتر شناسایی کرده و برای ایفای نقش منحصر به فرد خود تلاش بیشتری به خرج می دهند.

تصاویر نجمه جودکی

نجمه جودکی مجری

دانستنی های شباهت خواهر و برادر

۴ – خواهران و برادران به توسعه مهارت های بین فردی یکدیگر کمک می کنند

تفاوت سنی میان فرزندان یک خانواده منتج به شکل گیری عادتی مهم و ارزشمند می شود: کودکان کوچکتر همواره برای یادگیری نحوه مبارزه با مشکلات و ناملایمات زندگی، به رفتار خواهر و یا برادر بزرگتر خود نگاه می کنند. در این میان فرزندان بزرگتر نیز از جهات مختلفی سود می برند. آنها با تبدیل شدن به یک مدل رفتاری برای خواهر یا برادر کوچک خود، به طور ناخودآگاه مهارت های ارتباطی موثری را توسعه می دهند که در تمام مراحل زندگی به کار خواهد آمد.

۵ – اگر خواهر یا برادر شما از جنس مخالف خودتان باشد، رابطه عاطفی موفق تری را تجربه خواهید کرد

بر اساس مطالعه ای که در وب سایت خبری آمریکایی بیزنس اینسایدر آمده است، فرزندانی که با خواهر و یا برادری از جنس مخالف بزرگ می شوند روابط عاطفی موفق تری را در طول زندگی شان تجربه خواهند کرد.

اینستاگرام -سوادزندگی

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو