شاهرخ بیانی: بازیکنان تیم ملی می‌ دانستند کارلوس کی روش با کسی شوخی ندارد

منبع: طرفداری

9

1401/7/8

08:16


شاهرخ بیانی: بازیکنان تیم ملی می‌ دانستند کارلوس کی روش با کسی شوخی ندارد

شاهرخ بیانی می گوید در زمان اسکوچیچ بی نظمی زیادی در تیم ملی وجود داشت

شاهرخ بیانی در خصوص شرایط تیم ملی و دو بازی تدارکاتی توضیحاتی را ارائه کرده است.

به گزارش طرفداری، شاهرخ بیانی به مهر گفت:

با آمدن کی روش، وضعیت تیم ملی متفاوت شد. او ۸ سال سرمربی تیم ملی ایران بود. دو دوره در جام جهانی حضور داشت و در جام ملت‌ها هم سرمربی تیم ملی بود. وی شناخت خوبی از فوتبال ما دارد. با بازگشت او تیم ملی شخصیت پیدا کرد و از لحاظ روحی و روانی توانست نیروی جدیدی به تیم ملی وارد کند.

بیانی افزود:

در دیدارهای تدارکاتی ما در تمام خطوط عملکرد خوبی داشتیم البته هنوز اشتباهاتی وجود دارد که به طور حتم کارلوس کی روش به اشتباهات واقف است و تا شروع جام جهانی، این اشتباهات را از بین خواهد برد تا با قدرت روانه جام جهانی شویم تا بتوانیم نتایجی درخور فوتبال ایران بگیریم.

 

مربی تیم فوتبال هوادار در پاسخ به این پرسش که حضور کی روش چقدر برای تیم ملی تأثیرگذار بود گفت:

باید قبل از هر چیز از اسکوچیچ که زحمت زیادی هم کشید تشکر کنیم. البته هر چقدر زمان حضور این سرمربی در تیم ملی می‌گذشت بی انضباطی بیشتر می‌شد. اختلاف بازیکنان و جو بدی که در تیم ملی حاکم شده بود همه را دچار نگرانی کرده بود. اعتقاد دارم وقتی کمیته فنی رأی به جدایی او داده بود و فدراسیون فوتبال به خاطر شرایطی که داشت آن طور که باید از او حمایت نمی‌کرد اسکوچیچ خودش باید زودتر از اینها استعفا می‌داد. اما او تا آخرین روز ماند تا برکنارش کردند و اگر می‌ماند فوتبال ما لطمه‌های زیادی می‌خورد.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در ادامه گفت:

با آمدن کی روش حاشیه‌ها از بین رفت. بازیکنان می‌دانستند کی روش با کسی شوخی ندارد. او با جدیت کامل کار می‌کند و می‌خواهد از دو بازی تدارکاتی که یکی از آنها را برگزار کرده و از بازی برابر سنگال بیشترین استفاده را ببرد. زمان زیادی تا جام جهانی باقی نمانده و کارلوس کی روش باید آنالیز خوبی از سه تیم ولز، انگلیس و آمریکا داشته باشد تا بتواند به نقاط قوت و ضعف حریف پی برده و تیم را آماده حضوری پرانگیزه در جام جهانی کند.

بیانی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی کشورمان می‌تواند از مرحله مقدماتی جام جهانی عبور کرده و به دور بعد راه پیدا کند گفت:

فوتبال امروز با گذشته تفاوت‌های بسیاری دارد. تیم‌ها به هم نزدیک شده اند، دیگر مثل گذشته فقط بازیکنان در پست تخصصی نیستند. از دروازه بان بازی سازی شروع می‌شود تا مهاجم آن را به پایان برساند. مطمئنم اگر آنالیز خوبی از حریفان داشته باشیم و بازیکنانمان با تمام توان برابر حریفانشان به میدان بروند هیچ غیرممکنی وجود نخواهد داشت و احتمال صعود ما به دور بعد وجود دارد. هر چند که ملی پوشان ما کار سختی در پیش دارد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو