خرید ایزوگام پلیمری از مراکز معتبر تهران و شهرستانها

خرید ایزوگام پلیمری از مراکز معتبر تهران و شهرستانها


منبع: عصر ایران

7

1401/7/8

09:53


بسیاری از ما برای حفاظت از خانه  در برابر بارشهای مختلف در فصل سرما و همچنین حفاظت خانه و سقف خانه از رطوبت از ایزوگام استفاده می کنیم، ایزوگام یکی از بهترین و سریعترین روشهای عایق بندی می باشد.

یکی از مناسب ترین عایق رطوبتی برای سقف خانه و پشت بام، کف حیاط، کف و بدنه استخرها، لوله های تاسیساتی بزرگ، کف و دیواره های حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه و همه مکانهایی که در معرض تماس با آب و رطوبت می باشند. امروزه برای عایق بندیهای حیاط، دیوارها و یا کف و بدنه استخرها ایزوگامهای پلیمری طرح دار تولید شده است که بسیار نمونه های زیبا و جذابی دارند و برای استخرها و باغچه ها استفاده می شوند.

خرید ایزوگام پلیمری از مراکز معتبر تهران و شهرستانها

گفتنی است که مجموعه آراد برندینگ تجاری یکی از معتبر ترین مراکز فروش ایزوگام پلیمری در کشور می باشد که انواع نمونه های دو لایه، چند لایه، پلاستیکی، الاستیکی و غیره کالا را با قیمتهای مناسب برای مشتریان ارائه می کند و سالیان زیادی است که توانسته رضایت افراد را بدست آوردو علاوه بر پذیرش سفارش از سراسر کشور حجم بالایی از این محصولات را هر ساله به کشورهای خارجی نیز صادر می کند و جزو صادر کنندگان این محصول می باشد.برای ثبت سفارش می توانید از طریق سایت این مجموعه اقدام کرده و در اسرع وقت محصول خود را در مکان خود تحویل بگیرید.

 

خرید ایزوگام پلیمری

به دلیل بالا بودن میزان استحکام ایزوگامهای پلیمری و قابلیت طراحی و اجرای آن بر روی اکثر سطوح و میزان مقاومت فراوان آنها در مقابل هرگونه سوراخ تقاضا برای خرید ایزوگام پلیمری بسیار بالا می باشد به علاوه از این نوع ایزوگامهای پلیمری به منظور عایق نمودن سردخانه ها، کانالهای مخصوص زهکشی برای آب و سونا و استخرها استفاده می نمایند. لازم به ذکر است در هنگام خریدن ایزوگامهای پلیمری مرغوب باید ایزوگامی را انتخاب نماییم که حتما نشانه ی مخصوص استاندارد را بر روی خود داشته باشد و به هیچ عنوان یک ایزوگام پشت بام مناسب  و خوب هیچ گونه بوی بد و گازوئیل  سنگین و هرگونه بوی سوختگی نمی دهد.

خرید ایزوگام پلیمری از مراکز معتبر تهران و شهرستانها

همچنین توجه نمایید باید که در هنگام خرید ایزوگام پلیمری به شما ضمانت نامه ی مخصوص کتبی و یک بیمه نامه ی مخصوص محصول که نشان از اعتبار آن می باشد تحویل بدهند به علاوه ایزوگامی که مرغوب می باشد نباید به هیچ وجه موجب سیاهی دست شما گردد و نکته ی دیگری که باید حتما مورد توجه قرار دهید توجه به وزن آن نوع ایزوگامی که قصد خریدش را دارید، است که نباید وزن ایزوگام سنگین و نامتعادل باشد.و بر روی سطح محصول اثر هیچ گونه زدگی و خراش و یا بریدگی مشاهده نگردد به علاوه ایزوگامی که مرغوب نباشد میزان چسبندگی آن بسیار کم است و دقت نمایید ایزوگامی که از آن استفاده می نمایید به هیچ وجه نباید بعد از جدا نمودن لایه ی روکش دارای یک سطح زبر باشد.

ایزوگام پلیمری دو لایه

یکی از مناسب ترین عایق رطوبتی برای سقف خانه و پشت بام، کف حیاط، کف و بدنه استخرها، لوله های تاسیساتی بزرگ، کف و دیواره های حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه و همه مکانهایی که در معرض تماس با آب و رطوبت می باشند.ایزوگام پلیمری دو لایه می باشد که امروزه مورد استفاده های فراوانی قرار می گیرد و به واسطه کاراییهای زیادی که دارد مورد استقبال مصرف کنندگان زیادی قرار گرفته است. این محصول از مواد ترکیبی پلیمری به همراه مواد شیمیایی و نفتی تولید شده است که در ساخت و تولید آن فرایندهایی به کار رفته تا در برابر آب، حرارت و صدا مقاوم باشند و این موارد را از خود عبور ندهند.و با توجه به این ویژگیها برخی از سازندگان بنا در طراحیهای ساخت و ساز ساختمان از این محصولات برای عایق بندیهای دیوارهای بیرونی ساختمان نیز استفاده می کنند.

خرید ایزوگام پلیمری از مراکز معتبر تهران و شهرستانها

محصولات ایزوگام پلیمری دو لایه در کارخانجات مواد نفتی و پالایشگاه های صنعت نفت با استفاده از قیر و مواد پلیمری ساخته می شوند و یک لایه آنها از قیر با درصد بالا و لایه دیگر آنها از مواد پلیمری مختلف و مناسب می باشد. که در مقایسه با ایزوگامهای دمیده که از محصولات نفتی و قیر بودن بسیار سبک تر می باشد و قدرت عایق بندی آن نیز بیشتر می باشد که باعث شده حمل و جابجایی آنها بسیار آسانتر و با سرعت بیشتری انجام گیرد.علاوه بر اینها در برابر سرما و یخبندان نیز مقاومت بالایی دارند و به راحتی دچار شکستگی و ترک خوردگی نمی شوند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو