رونمایی از پیراهن ۲۹ کشور حاضر در جام جهانی و جای خالی ایران

منبع: طرفداری

9

1401/7/8

10:05


رونمایی از پیراهن ۲۹ کشور حاضر در جام جهانی و جای خالی ایران

همه در انتظار رونمایی از پیراهن های تیم ملی ایران هستند

هنوز از پیراهن تیم ملی ایران برای رقابت های جام جهانی رونمایی نشده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از ایسنا، تیم‌های ملی حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر رفته رفته آماده حضور در این رویداد می‌شوند و تا کم‌تر از دو ماه دیگر در بیست و دومین دوره بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان حضور خواهند داشت.

شرکت‌های تامین کننده البسه ورزشی از هفته‌های گذشته اقدام به انتشار پیراهن‌های اول تا سوم تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها کرده‌اند تا از هم اکنون تماشاگران و هواداران پیراهن تیم محبوب خود را تهیه کنند و به نوعی موجب درآمدزایی برای تیم‌های ملی شوند.

از میان ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی، لباس ۲۵ تیم از سوی سه شرکت بزرگ نایکی، آدیداس و پوما تامین می‌شود و شش تیم(از جمله ایران) از شش برند متفاوت استفاده خواهند کرد که سهم کم‌تری در دنیای فوتبال دارند.

تیم ملی ایران در این دوره با تولیدات یک شرکت ایرانی در مسابقات حاضر خواهد شد که از سال گذشته لباس این شرکت را به تن می‌کند اما هنوز از طرح نهایی ایران برای حضور در جام جهانی رونمایی نشده است.

به جز ایران، دو کشور کامرون و تونس که از برندهای مختلفی استفاده می‌کنند، اقدام به رونمایی از لباس خود در این رقابت‌ها نکرده‌اند اما ۲۹ تیم دیگر حاضر در این مسابقات، پوشاک جدید خود را در دسترس عموم قرار داده‌اند و از هم اکنون قابل خریداری در فروشگاه‌های ورزشی است.

یک شرکت پوشاک ورزشی داخلی در این دوره جایگزین آدیداس شده و طی هفته‌های گذشته نیز طرح این شرکت برای حضور ایران در جام جهانی به تصویب فیفا رسید و شنیده می‌شود در ماه جاری در مراسمی از لباس ایران رونمایی خواهد کرد.

انتظار می‌رود ایران به طور سنتی با پیراهن‌های سفید و قرمز به عنوان پیراهن اول و دوم خود در بازی‌ها حاضر شود اما هنوز مشخص نشده طرح نهایی لباس تیم ملی چیست و آیا همانند دو دوره گذشته نشان یوز ایرانی روی این لباس وجود دارد یا خیر.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو