تفاهم‌نامه همکاری شرکت دانش‌بنیان راپکو و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

تفاهم‌نامه همکاری شرکت دانش‌بنیان راپکو و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی


منبع: عصر ایران

22

1401/7/8

10:12


شرکت دانش بنیان کنترل فرایند رادمان و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در سومین نمایشگاه ایران پلاست تفاهم‌نامه همکاری در زمینه‌ی طراحی و ساخت سیستم‌های انتقال مواد و بسته‌بندی واحد‌های تولید پلی‌الفین امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت دانش بنیان کنترل فرایند رادمان، شرکت راپکو و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست موافقت‌نامه همکاری در زمینه‌ی طراحی و ساخت سیستم‌های انتقال مواد و بسته‌بندی واحد‌های تولید پلی‌الفین امضا کردند.

علی طباطبایی مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان راپکو پس از امضای این تفاهم‌نامه خود و تمامی شرکت‌های دانش بنیان را سربازان حوزه پتروشیمی وطن دانست که توانسته‌اند در سال‌های به مانند بازوی دفاعی کشور عمل کرده و در مقابل تحریم‌های ظالمانه‌ایستادگی کرده و «نشد‌ها را به شد» تبدیل کنند.

در این مراسم که صبح روز پنج‌شنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ و در دومین روز برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست برگزار شد مرتضی شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مجید دفتری مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی حضور داشتند.

تفاهم‌نامه همکاری شرکت دانش‌بنیان راپکو و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی

شایان ذکر است؛ شرکت دانش بنیان کنترل فرایند رادمان (راپکو) در سومین حضور خود در نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست در سالن ۴۰ غرفه ۵۰۰۸ پذیرای فعالان حوزه پتروشیمی است که دستاورد‌های خود در حوزه‌های انتقال مواد پنوماتیکی (PCS)و بسته‌بندی را در معرض دید و معرفی بازدیدکنندگان و شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه قرار داده است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو