الکساندر نوبل: در صورت باقی ماندن نویر، بازگشت به بایرن مونیخ برایم بی معنی است

منبع: طرفداری

13

1401/7/8

10:34


الکساندر نوبل: در صورت باقی ماندن نویر، بازگشت به بایرن مونیخ برایم بی معنی است

الکساندر نوبل تنها در صورتی رازی می‌شود به بایرن مونیخ برگردد که شماره 1 آن‌ها برای دروازه بانی باشد

الکساندر نوبل در صورت باقی ماندن مانوئل نویر در بایرن مونیخ، قصد بازگشت به این باشگاه را ندارد.

طرفداری |  نوبل در سال 2020 با یک انتقال رایگان و امضای قراردادی پنج ساله از شالکه به بایرن مونیخ پیوست اما پس از آنکه به خاطر مانوئل نویر نتوانست زمان بازی مورد نیاز خود را به دست بیاورد، به صورت قرضی تا سال 2023 به موناکو رفت. از طرفی دیگر مانوئل نویر تا سال 2024 با بایرن قرارداد دارد و اگر کاپیتان باواریایی‌ها تصمیم بگیرد که برای مدت زمان بیش‌تری در باشگاه بماند، شرایط برای نوبل نیز تغییر خواهد کرد.

حال الکساندر نوبل در مصاحبه با خبرگزاری فرانسوی (GFFN) در مورد آینده خود و شرایطش در موناکو صحبت کرده است. نوبل در مورد شرایط بین خود و بایرن مونیخ، گفت:

مقدار زمان بازی‌ام قطعا بیش‌ترین اهمیت را دارد. اگر مانوئل هنوز در بایرن باشد، بازگشت به عقب برای من بی معنی است. من بایرن مونیخ قرارداد دارم اما این کار فکر کنم برای آن‌ها نیز بی معنی است که هم من و هم مانوئل در تیم باشیم. گزینه‌های خوبی برای بازی کردن در سطح بالا، پیش رویم وجود دارد. هر اتفاقی امکان دارد رخ دهد. البته موناکو هم جزو گزینه‌ها هست.

هر چند که الکساندر نوبل در حال حاضر روز‌های خوبی را در موناکو پشت سر می‌گذارد اما در روز‌های ابتدایی حضورش در فرانسه، چندان کار راحتی نداشت و زیر تیغ انتقادات قرار گرفته بود. نوبل در این‌‍باره گفت: 

فکر می‌کنم در روز‌های اولیه مقایسه شدنم با نویر، به نوعی انتقاد از من بود. من نتوانستم روزنامه‌های اینجا را بخوانم اما در ابتدا انتقادات بسیار زیاد بودند. من در سطح بالایی که داشتم، بازی نمی‌کردم اما به اندازه آنچه هم که گفته می‌شد، بد نبودم .فکر می‌کنم اکنون ریتم خود را از دوران حضورم در شالکه، باز گردانده‌ام. این یکی از دلایل شروع نه چندان خوب من بود زیرا بدون بازی و بدون ریتم، کار آسانی در بایرن نداشتم. اما اکنون شرایط خیلی بهتر شده است.

این گلر 26 ساله در مورد چیز‌هایی که از مانوئل نویر در بایرن یاد گرفته است، گفت: 

 من چیز‌های زیادی از او درباره بازی تیمی و ارتباط با دیگر بازیکنان یاد گرفتم. او یکی از بهترین دروازه بان‌های تاریخ است. او نگاه ما به دروازه بانی را به طور کلی تغییر داد. او همیشه سعی می‌کند که مالک توپ باشد. با نگاهی به تیم‌های مطرح اروپایی، می‌فهمیم همه آن‌ها از دروازه بانانی استفاده می‌کنند که بازی با پا خوبی دارند. در بایرن هنگام مالکیت توپ؛ شما به سختی می‌توانید تفاوتی بین مانوئل و دیگر بازیکنان ببینید.

 

 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو