جزییات مرگ دردناک کارگردان معروف تلویزیونی / فرزانه پزشکی که بود؟

منبع: رکنا

15

1401/7/8

12:21


جزییات مرگ دردناک کارگردان معروف تلویزیونی / فرزانه پزشکی که بود؟

به گزارش رکنا، مژده لواسانی مجری تلویزیون درباره جزئیات درگذشت فرزانه پزشکیبیان کرد: فرزانه پزشکی در جاده دچار سانحه می‌شود و چهارشنبه ششم مهر بر اثر عوارض این سانحه فوت کرده است.

وی با اشاره به همکاری با این کارگردان و سردبیر برنامه‌های تلویزیونی بیان کرد: ما یک سردبیر و برنامه‌ساز ویژه، یک انسان باسواد را از دست دادیم. از مهمترین برنامه‌هایش «کاملا دخترونه» بود که سردبیر برنامه بود و شاهدم که چقدر برای دختران این کشور تلاش کرد که حرفشان را مطرح کنند.

لواسانی اضافه کرد: خاطرم هست آن زمان فرزند دومش به دنیا آمده بود و باز هم سر برنامه می‌آمد حتی بعد از چند هفته کودکش را هم سر برنامه می‌آورد و او با برنامه بزرگ شد.

وی با اشاره به دیگر خصوصیات پزشکی گفت: او برای هر برنامه‌ای با جان و دل وقت می‌گذشت و اصلاً برایش مهم نبود نامش مطرح باشد یا نه. حتی تاکید می‌کرد اسمی از او نیاید. برنامه‌های زیادی ساخت بدون اینکه اسمی از او باشد.

مجری «بسته پیشنهادی» با اشاره به فعالیت زنده یاد پزشکی در صداوسیما اظهار کرد: او مدرس دانشگاه بود و بیشتر از یک دهه است که سردبیری، کارگردانی و ایده پردازی بسیاری از برنامه‌ها را بر عهده داشت.

لواسانی در پایان با آرزوی صبر برای خانواده و سه فرزند زنده یاد پزشکی یادآور شد: ما واقعاً یک کوه را در سازمان از دست دادیم هر چه گله داشتیم برایش می‌گفتیم و او مثل خواهر یا مثل مادر بود، زن شریف و بی ادعایی بود و بسیار اخلاق مدار بود.

خبرگزاری مهر درگذشت این برنامه ساز تلویزیونی را به جامعه هنری و خانواده اش تسلیت می‌گوید.

کدخبر: 829429 ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ ۱۳:۳۰:۰۰
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو