نقشه های یحیی گل محمدی برای مهار بهترین پاسور لیگ

منبع: طرفداری

26

1401/7/8

13:34


نقشه های یحیی گل محمدی برای مهار بهترین پاسور لیگ

تراکتور روز یکشنبه با بهترین پاسور لیگ پا به میدان خواهد گذاشت و پرسپولیس برای رسیدن به موفقیت چاره ای جز مهار این بازیکن ندارد.

ریکاردو آلوز بهترین پاسور لیگ تا به این جای کار است.

به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی و قربان بردیف خوب می دانند که برای پیروزی در بازی حساس پیش رو باید یک نکته را در نظر بگیرند و آن مهار خط میانی تیم حریف است. خط هافبک هر دو تیم پرسپولیس و تراکتور از بهترین های لیگ تا به این جای کار هستند و پیروزی هر کدام در میانه میدان می تواند در نهایت کفه ترازو را به نفع تیمشان سنگین تر کند.

برهمین اساس خط میانی تراکتور با حضور بازیکنانی چون رضا اسدی و ریکاردو آلوز  شرایط بسیار خوبی دارد. اسدی علاوه بر حضور فوق العاده در تاکتیک های دفاعی بهترین گلزن هفته های اخیر تراکتوری هاست و از سوی دیگر ریکاردو آلوز با ۴ بار گلسازی روی بیش از نیمی از گل های زده تراکتور در لیگ جاری، تاثیر مستقیم داشته است. آماری که باعث می شود تا اسدی و آلوز خطرناک ترین بازیکن قربان بردیف لقب بگیرند.

همین موضوع باعث شده تا یحیی گل محمدی با حضور نفراتی چون سروش رفیعی، میلاد سرلک، مهدی ترابی و سعید صادقی تدابیر ویژه ای برای مهار خط میانی تراکتور به ویژه ریکاردو آلوز داشته باشد. نگاه دوباره به گلهایی که تراکتوری ها این فصل به ثمر رسانده اند نشان می دهد از 7 گل زده تیم تراکتور، ۴ گل روی ارسال های ریکاردو آلوز به ثمر رسیده است. ضمن این که تراکتوری ها مجموعا 5 بار نیز با ارسال مستقیم روی دروازه حریفان خود به گل رسیده اند.

تمام این مسائل نشان می دهد که شاگردان گل محمدی باید مانع از ارسال بازیکنان حریف در جریان بازی و روی ضربات ایستگاهی شوند. چرا که شاگردان بردیف روی ارسال ها به شدت تیم خطرناکی هستند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو