سلفی زیبای گلوریا هاردی و مادر شوهرش ساعد سهیلی

سلفی زیبای گلوریا هاردی و مادر شوهرش ساعد سهیلی


منبع: نیک صالحی

20

1401/7/15

04:12


در این تصویر سلفی گلوریا هاردی و مادر شوهرش را در کنار هم مشاهده می کنید. گلوریا هاردی با ساعد سهیلی ازدواج کرده است

گلوریا هاردی بازیگر جوان دورگه ایرانی فرانسوی است که با ساعد سهیلی ازدواج کرده است. او عروس سعید سهیلی کارگردان معروف نیز می باشد. امروز در نیک صالحی می خواهیم تصاویری از گلوریا هاردی و مادر شوهرش را برای شما قرار دهیم

سلفی گلوریا هاردی و مادر شوهرش

عکسی از گلوریا هاردی در کنار مادر شوهرش

گلوریا هاردی و مادر شوهرش

عکس گلوریا هاردی و مادر شوهرش

گلوریا هاردی و مادر شوهرش

سلفی گلوریا هاردی و مادر شوهرش

۱۰نکته کلیدی برای داشتن رابطه خوب با مادرشوهر

برای شروع یک رابطه دوستانه با مادرشوهر هیچ وقت دیر نیست و استفاده از این توصیه ها می تواند به تقویت روابط بین شما و مادرشوهرتان کمک کند.

۱- وقتی مادرشوهر به خانه شما می آید کنارش بنشینید، با او حرف بزنید و اگر می خواهد هنگام تهیه غذا به شما کمک کند، جلوی او را نگیرید. بدین ترتیب می توانید همدیگر را بهتر بشناسید و روابط صمیمانه تری داشته باشید.

۲- پیش زمینه های ذهنی در مورد مادرشوهرهای دیگران را از ذهن تان دور کنید و درباره مادرشوهرخودتان از همان ابتدا مثبت بیندیشید. این طرز تفکر مثبت را به او هم منتقل کنید.
۳- همیشه و در هر شرایطی به مادرشوهرتان احترام بگذارید. به یاد داشته باشید که او از لحاظ سنی بزرگ تر و پخته تر از شماست و شاید در زندگی گذشته روزهای سختی را پشت سر گذاشته باشد.

رابطه با مادرشوهر

رابطه با مادرشوهر

۴- وقتی بچه دار شدید به مادرشوهرتان فرصت دهید تا در نگهداری از فرزندتان به شما کمک کند. شاید بخواهد نوه اش را کمی لوس کند و اجازه دهد که شکلات و شیرینی بخورد یا بعد از وقت خوابش همچنان بیدار بماند.

رابطه تان را بر پایه احترام متقابل برنامه ریزی کنید. منتظر نباشید که او نسبت به شما پیش قدم شود. بزرگ تر و کوچک تری اصل مهم و فراموش نشدنی در این رابطه است

۵- اگر از موضوعی ناراحت هستید، دلخوری های به ظاهر کوچک را با همسرتان در میان بگذارید. این درد و دل ها باید با جرو بحث های بیهوده تفاوت داشته باشد.
۶-خودتان را جای مادرشوهرتان بگذارید و به این فکر کنید که مادرشوهر شما سال ها برای پرورش و بزرگ کردن پسرش وقت گذاشته و ممکن است نسبت به آدم های دیگری که وارد زندگی فرزندش می شوند، حساسیت داشته باشد.

رابطه مادرشوهر

رابطه مادرشوهر

۷- برای مادرشوهرتان جملات محبت آمیز بنویسید یا در مناسبت های مختلف به او کارت تبریک بدهید. واژه های تان را خشک و رسمی انتخاب نکنید و کلمات صمیمانه تری به کار ببرید.
۸- به ایده های او احترام می گذارید. هر توصیه ای را به عنوان یک حمله شخصی نپندارید و در مقابل نصیحت هایش گارد نگیرید. او فقط می خواهد برای شما مفید باشد.

۹- اگر برای روز تولد مادرتان هدیه می خرید، روز تولد مادرشوهرتان را هم فراموش نکنید. اگر هفته ای یک بار به خانه مادرتان می روید، یک بار در هفته هم برای دیدن مادرشوهرتان وقت بگذارید.
۱۰- وقتی مادرشوهرتان کاری برای تان انجام می دهد، تشکر کنید و همواره سپاسگزار رفتارهای خوب او باشید. فکر نکنید که به خاطر پسرش این کار را انجام داده و وظیفه اوست.

اینستاگرام و تسنیم

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو