کی‌ روش: دیدار با انگلیس برای ما رویایی و بی نظیر است / می‌ خواهیم در اولین بازی به پیروزی برسیم

منبع: طرفداری

13

1401/8/29

18:57


کی‌ روش: دیدار با انگلیس برای ما رویایی و بی نظیر است / می‌ خواهیم در اولین بازی به پیروزی برسیم

کی روش می گوید وقتی آمدم ایران یک بازیکن در اروپا داشت اما الان 18 بازیکن دارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: دیدار ما مقابل انگلیس رویایی و بی نظیر است.

به گزارش طرفداری، کارلوس کی‌‌روش در خصوص اینکه برای سومین بار روی نیمکت تیم ملی ایران در جام جهانی می‌نشیند و همچنین سابقه حضورش در منچستر یونایتد چقدر روی بازی مقابل انگلیس تاثیر می‌گذارد، اظهار داشت:

هدف ما این است که بازی به بازی پیش برویم. در هر بازی به دنبال برد هستیم تا هواداران را خوشحال کنیم. بازی به بازی توقع ما این است. فردا بازی کارمان مقابل انگلیس مشکل است اما بعد از بعد از بازی دوم امیدواریم مقابل آمریکا به اندازه کافی امتیاز بگیریم که بتوانیم به دور بعدی برویم. این آرزو و رویای ما است.

*تلاش می کنیم انگلیس را شکست دهیم

وی ادامه داد:

می خواهیم اطمینان خاطر داشته باشیم. باید طوری بازی کنیم که این احساس و خواسته را در فکرمان داشته باشیم. چه بگویم که مردم در مورد انگلستان نمی‌دانند؟ یکی از بهترین تیم‌های دنیا است. مدعی بسیاری جدی است. تلاش می‌کنیم این تیم را شکست بدهیم. استعدادهای زیادی در این تیم حضور دارند. مربی دارند که چندسال است بازیکنان را می‌شناسد. در جام جهانی قبلی موقعیت خیلی خوبی داشتند و در اروپا هم به فینال رسیدند. باید خودمان را به سطح آن‌ها برسانیم تا بازی خوبی به نمایش بگذاریم و بدانیم در بازی چه می‌خواهیم انجام بدهیم. هدف ما این است که در هر دقیقه، خوب بازی کنیم.

*وقتی آمدم؛ ایران یک بازیکن در اروپا داشت اما الان 18 بازیکن دارد

سرمربی تیم ملی در مورد تفاوت صحبت‌های فعلی‌اش نسبت به بهمن سال97، گفت:

صادقانه سوال شمارا خوب متوجه نمی‌شوم. چیزی که می‌توانم بگویم؛ در خلال یکی دوسال ما کاری را با نخبگان ایران انجام دادیم. با بازیکنانی شروع کردیم که 18-17 سال داشتند. با نسلی که بالغ تر بودند، آن‌ها را تلفیق کردیم. سعی کردیم به مرحله دوم برویم اما نتواسنتیم. نسلی که داشتیم شروع به رشد کرد. میراث تکنیکی که باقی می‌ماند، مهمتر است. وقتی من آمدم ایران یک بازیکن در اروپا داشت. الان 18-17 بازیکن در اروپا داریم. همه آ‌ن‌ها از آن نسل می‌آیند.

*باید هواداران ایران را خوشحال کنیم

وی افزود:

امروز ما آن بازیکنانی را داریم که تجربه و بلوغ بیشتری دارند. بنابراین با این توقع و انتظار می‌آییم که این بازیکنان بتوانند یک گام جلوتر بروند. من نمی‌دانم شما دقیقا در چه مورد صحبت کردید. نمی‌دانم منظورتان از رویدادها و رویکردها چه بوده، فکر نمی‌کنم مهم باشد. بخشی از تاریخ را تشکیل می‌دهد. برای ما مهم است که مساله را حل کنیم. باوجود همه مشکلات و موضوعات موجود که همه می‌دانند، با آن روبرو هستند و غیرعادی است، ما در اینجا هستیم. بنابراین فداکاری و تعهد لازم است. باید با هم باشیم تا بتوانیم بهترین بازی را داشته باشیم و از فرصتی که وجود دارد لذت ببریم و هواداران خودمان را خوشحال کنیم.

*دیدار با انگلیس، مثل یک رویا است

کی‌روش در خصوص بازی با تیم ملی انگلیس، عنوان کرد:

مهمترین بازی زندگی ما است. بعد از آن بازی بعدی خواهد بود. بازی بعدی همیشه مهمترین بازی برای ما، زندگی یک مربی و بازیکنان است. همچنین یک فرصت فوق العاده و بی نظیری برای ما است. اولین بار است که این فرصت را دارم که مقابل تیم انگلیس بازی کنیم. بازی با این تیم برای بازیکنان ما سحرآمیز و فرصتی بی نظیر است. بازی با انگلیس را غیر ممکن است در تقویم خودمان داشته باشیم مگر اینکه به جام جهانی برسیم. برای من و به خصوص بازیکنان مثل یک رویایی است که در زندگی اتفاق می‌افتد.

ادامه دارد...

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو